Помер відомий львівський музикант Юрій Шаріфов

731
Юрій Шаріфов (фото Павла Трішина)
Юрій Шаріфов (фото Павла Трішина)

У п’ятницю, 21 липня, на 71 році життя помер відомий львівський музикант, музикознавець, композитор і педагог Юрій Шаріфов. Повідомляє zaxid.net.

Юрій Шаріфов народився 25 травня 1946 року у Львові. Отримав три музичні освіти – скрипаля, музикознавця і композитора. Свого часу був лідером джаз-рокового колективу «Open Blues Band», автор камерно-інструментальних і симфонічних творів, джазових композицій та естрадних пісень.

На фото (зліва направо): Сергій "Банан" Орловський, Юрій Шаріфов, Іван Банах Алік (Олег) Олісевич
На фото (зліва направо): Сергій “Банан” Орловський, Юрій Шаріфов, Іван Банах, Алік (Олег) Олісевич

У середині 60-х був одним з перших, хто почав грати рок в Радянському Союзі. У 70-х – 80-х рр. грав у чернівецьких ансамблях «Смерічка», «Червона Рута» ( музичний керівник), «Жива Вода» ( засновник та керівник ). У складі джаз- , рок- , поп- , фолк-груп та з сольними концертними програмами гастролював у 24-х країнах. Учасник сотень фестивалів. Співпрацював з багатьма особистостями (Софія Ротару, Юрій Башмет, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Олександр Сєров, Ігор Саруханов та багато інших ).

З середини 70-х рр. активно працював у сфері електронної музики. Вів авторські музичні програми на легендарному радіо «Ініціатива». Багаторічний голова журі всеукраїнського рок-фестивалю «Тарас Бульба». Учасник багатьох музичних і культурних проектів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.