Політехніки накупили солодощів на дванадцять тисяч, щоб допомогти воїнові

994
Політехніки накупили солодощів на дванадцять тисяч, щоб допомогти воїнові

Знову про війну на східній території країни та українських захисників говорили 13 грудня, на свято Андрія Первозванного, у Львівській політехніці. В приміщенні студентської бібліотеки університету презентували інсталяції бійця батальйону „Донбас-Україна“, випускника Інституту геодезії Політехніки Павла Кулика (позивний — „Барклай“).

Павло Кулик понад вісім років пропрацював у банківській сфері. Та отримавши минулоріч у травні минулого року повістку в армію, без вагань вступив у лави військовослужбовців. Спершу проходив навчання у житомирській військовій частині, а згодом пішов воювати у батальйоні „Донбас-Україна“. Там його призначили начальником топографічної служби.

Бойовий прапор батальйону „Донбас-Україна“
Бойовий прапор батальйону „Донбас-Україна“

Прибувши в зону АТО, в район Бахмута, воїн почав малювати. В такий спосіб — через композицію та колір — чоловік зображав власні емоції, бачення боїв, своїх побратимів. За період перебування на сході України Павло створив майже три десятки картин: деякі подарував друзям, а ще трохи передав на виставку до Афін.

Виставку поєднали із благодійним ярмарком „Вклоняємось доземно українському солдату“, проведення якого ініціювали працівники Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки, зокрема бібліотекар відділу художньої літератури Наталя Баранова.

Зібрані кошти — майже дванадцять тисяч гривень — із продажу домашніх смаколиків, які жінки приготували власноруч (загалом до акції долучилося майже чверть сотні господинь з Науково-технічної бібліотеки “Львівська політехніка”), передали на лікування 19-річного захисника України Олександра Демеденка — вихованця дитбудинку, який зараз перебуває на реабілітації у Львівському госпіталі після важкої черепно-мозкової травми.

Наталія ПАВЛИШИН

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.