Побачив світ авторський сингл співачки ERISH під назвою “Шукай мене” (відео)

1174
Співачка ERISH
Співачка ERISH

В середу, 3 червня 2020 року, світ побачив дебютний авторський сингл молодої львівської співачки ERISH під назвою “Шукай мене”. За перші дні на різних майданчиках сингл набрав тисячі переглядів і сотні позитивних коментів. 

Пісня про кохання, про те, що дві людини обов’язково знайдуть та збережуть своє кохання і власний куточок щастя подалі від всієї метушні та буденності. Пісня не дає чіткої відповіді в кінці, хай для кожного буде продовженням його історії.

Співачка ERISH
Співачка ERISH

Сама ERISH є автором слів та музики, а саунд-продюсером став Михайло Олійник (студія OLI  MUSIC). Співачка погодилася дати ексклюзивне інтерв’ю Фотографіям старого Львова.

– Як почався Ваш шлях в музику?

Почався ще з шести років. Я говорила мамі, що хочу співати. Взагалі, у мене мама працює в дуже далекій від цього професії. Вона тренер з гімнастики. Але вона мене почула і одразу завела в музичну школу, де я навчалася в класі фортеп’яно і в класі вокалу. Потім поступила Хмельницьке музичне училище.  Зараз закінчую Львівську Національну музичну академію ім М Лисенка. Навчаюся в Наталії Барчишак.

Співачка ERISH
Співачка ERISH

– Відбулася прем’єра Вашої пісні, а які плани надалі?

Можливо буде кліп, звичайно будуть наступні пісні. У мене було насичене творче дитинство. За спиною і телевізійні проекти, пощастило співати у дуеті з Марією Бурмакою. Завдяки моїм батькам, котрі мене дуже підтримували, було багато конкурсів. Зокрема, «Молода Галичина», «Чорноморські ігри», міжнародні конкурси в Польщі, Німеччині, Болгарії. Але зараз я починаю дорослу концертну діяльність, перші авторські твори. Вони були і в дитинстві, але зараз це зовсім інше.

Співачка ERISH
Співачка ERISH

– Розкажіть про пісню

Пісня прийшла, як завжди, спонтанно. Дуже багато в голові крутиться моментів і потім з таких шматочків складається пісня. У мене часто текст та мелодія приходять одразу. Записую один шматочок, потім інший, з’єдную і виходить пісня. Як я вже казала, все приходить спонтанно і головне вчасно все записати.

– Уже шукаєте творчу команду з якою хотіли би писати нові пісні, знімати кліпи? Можливо вже хтось є?

Михайло Олійник  є саундпродюсером пісні і я планую надалі з ним співпрацювати. Також мене оточує дуже багато класних, талановитих музикантів, які імені допомагають. Сталої команди зараз немає, бо в кожного є свій творчий шлях, та й команду збирати це дуже непросте діло.  Але в подальшому такі плани є.

Співачка ERISH
Співачка ERISH

– Сольники готуєте?

Звичайно. Я дуже хочу,щоб було стільки пісень, що можна вмістити все в альбом, зробити сольний концерт. В принципі, діяльність дозволила вже зробити не один творчий концерт, але я хочу робити все дуже якісно. Маю таку мету.

– А особисте життя не стане на заваді?

Звичайно ні. Мене завжди оточують музиканти, які мене розуміють. Ми навіть з моїм хлопцем зробили дует Strings&Voice – він гітарист, а я вокалістка.

Співачка ERISH
Співачка ERISH

– Найближчі Ваші плани?

Планується кліп та альбом,запис пісень, плідно працюю над ротацією на радіостанціях. Починається творча історія співачки ERISH. Хочеться відкрити себе як творчу особистість під цим іменем. І, звичайно, сподіваюсь, що слухачам сподобається моя творчість, яка знайде місце в їхньому серці.

Довідково.  Зараз співачка завершує навчання на 4 курсі Львівської національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, відділу джазу та популярної музики. Виступала на одній сцені з Bobby McFerrin на Leopolisjazz у 2019 р. Також мала нагоду поспівати разом з Bob Stoloff – відомим викладачем джазової імпровізації у Берклі. З дитинства брала участь у багатьох конкурсах. Є лауреатом всеукраїнських та міжнародних премій. Була учасницею телевізійних проектів на каналі «1+1» та «1 Національний», мала нагоду співати в дуеті разом з Марією Бурмакою.

Розмовляв Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.