Площа Ринок під час Євро 2012

1277
Площа Ринок у Львові під час Євро 2012

Подія такого масштабу, як Євро 2012 у Львові не тільки зібрала до нашого міста любителів та шанувальників футболу. На ці кілька днів кожна площа міста стала міні-сценою для різноманітних шоу та видовищ.

Не пасе задніх у цьому плані і центральна площа нашого міста, його серце, площа Ринок.  Тут постійно відбуваються концерти, виступи професійних та аматорських колективів та вуличних артистів.

Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012На кожному кроці тут можна придбати футбольну символіку, кульки, смачно поїсти національних страв. А ще можна зробити фото з цікавими персонажами чи біля відомих львівських фонтанів.

Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012До слова, скульптури античних богів на ці дні також “одягнули” форму української футбольної збірної. Мабуть теж вболівають.

Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012А ще тут можна самотужки вичеканити собі монетку на згадку у гетьманському монетному дворі чи перекусити просто на колесах. А хто не захоче зробити фото з нашими львівськими красунями?

Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012А сценічні майданчики на прощі Ринок буквально на кожному кроці. Тут і великі концерти, за участю багатьох виконавців, і маленькі майданчики з виступами не відомих ще зірок.

Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Площа Ринок у Львові під час Євро 2012Дуже приємно що така серйозна подія відбувається у нашому місті і не може не тішити взаємоповага та толерантність мешканців та гостей нашого міста. Сподіваюсь, що гості відкрили для себе Львів по-новому, як сучасне європейське місто.


Как-то случайно забрел на сайт http://www.sonnik-online.net/ и открыл для себя сонник и все, что связано со сновидениями, абсолютно по-новому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.