Площа Ринок – головна екскурсійна принада осені

83677
Ремонтні роботи на площі ринок у Львові - осінь 2011 року

Цікавий рекламний хід вигадала наша міська влада для того, щоб притягнути до міста туристів. В чиюсь з наших світлих владних голів прийшла ідея розрити головну площу міста міста і так залишити. Погодьтеся, така креативна ідея тільки підніме статус нашого міста не тільки у Європі – але й у всьому світі.

Ремонтні роботи на площі ринок у Львові - осінь 2011 року

Адже тепер на площі Ринок не тільки цікаво проводити історичні екскурсії, але й різноманітні спортивні змагання з оригінальною смугою перешкод, влаштовувати історичні бої, знімати історичні фільми та організовувати пригодницькі квести.

На окрему подяку заслужили батьки нашого міста від дітей, перетворивши цілу прощу на великий ігровий майданчик. Тут їм і пісочниця, і веселі гірки і можливість будувати замки з кам’яної  бруківки.

А ще кажуть, що добре подумавши, було прийнято рішення залишити таку ситуацію на зиму. Ото вже є ґрунт для польоту фантазії в організаторів масових масових заходів. І, головне, можливості. Тут вам і ковзанки і снігові баталії і навіть змагання на лижах влаштувати можна.  І особливих видатків не потрібно – достатньо полити все водичкою і парк атракціонів “На площі Ринок” готово. І для людей цікаво і для бюджету не накладно.


Партнер посту: Для того, чтобы ваш балкон служил долгие годы, лучше использовать  остекление балконов алюминием – это и красиво и облегчает всю конструкцию.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.