Площа Галицька в серпні 2010 року

704

Триває ремонт площі Галицької. Обіцяли до 1 серпня завершити. Розрили всю площу. Зверніть увагу на активність працівників.

Робота кипить у руках.

Садовий вирішив мабуть забрати собі лаври Короля Данила Галицького і збудувати місто заново.

А Данилу залишається тільки сумно спостерігати за такою безгосподарністю.

Можна й разом дружно відпочити.

Робота – не звір, в ліс не втече.

Смуга перешкод у центрі міста.

Геніальна ідея – пляж, ще б водички хто налив!

3 КОМЕНТАРІ

  1. Не розумію проблеми. Проводиться ремонт, кладеться бруківка там, де раніше вона зашита асфальтом. Вам не подобаються тимчасові незручності? Чи що робітники не працюють безупину? На рахунок останніх нічого не можу сказати, а на рахунок незручностей… Ви хотіли, щоб це магічним чином миттєво було зроблено? Чи не робити взагалі, “а нам і так добре”?
    Розумію, влада в нас не найкраща, але оці докори, мовляв, знов дороги ремонтують, мені не зовсім зрозумілі і вже добряче набридли.

    • Приємно, що вдалося привернути вашу увагу. Справа в тому, що ви мене не зовсім вірно зрозуміли – ремонт – це добре! Але який? Ви, мабуть, не їздите за кермом! Вже скільки часу розрита дорога за театром ім. М. Заньковецької, перед ринком “Добробут”? Ніяк не завершать. А вулиця І. Гонти? То навіщо переривати ще й площу Галицьку? Добрий господар закінчить ремонтувати щось одне, а тобі розпочне інше. Я просто написав свою думку. Вона не обов`язково повинна співпадати з вашою. Це ознаки демократії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.