Після перемоги у телепроекті “Українська пісня/Ukrainian Song Project” Grohotsky випускає свій новий сингл “Я Божевільний” (аудіо)

296
Grohotsky
Grohotsky

Після перемоги у телепроекті “Українська пісня/Ukrainian Song Project” Grohotsky випускає свій новий сингл “Я Божевільний”. Над піснею працювала вся команда проекту  “Українська пісня/Ukrainian Song Project”. Саме за свою перемогу – виконавець отримав нагороду – запис пісні.

«Це новий крок у моїй творчій кар’єрі. Пісня яку ми записали, насправді давно вже є у моєму репертуарі, але для мене є експериментом оскільки це нове звучання, яке раніше я не практикував. Ми довго сиділи на студії, переслухали десятки пісень, довго обирали. І знайшли серед всіх моїх пісень – «Я БожеВільний». Ми спробували – і у нас вийшло. Тож в цій композиції ви почуєте нового Grohotskу», – розповів артист.

 

«Я БожеВільний» – про тонкі грані відносин, коли пристрасть і емоції розбурхують і переповнюють свідомість. А для того, щоб злетіти над байдужим містом, тобі зможе допомогти лише вчасно підставлене крило коханої людини. Це почуття, які потрібні нам, і які спонукають нас до чогось неможливого, деколи і БожеВільного!

Вже зовсім скоро продакшин проекту «Українська пісня/Ukrainian Song Project» зніме видео на пісню «Я БожеВільний» Grohotsky.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.