Під час “Контрастів” відзначать уродини Валентина Сильвестрова

301
Гості з Києва, Польщі й Німеччини: 29 вересня у Львові стартують "Контрасти"

Сьогодні, 30 вересня 2023 року, о 18:00 Львівська національна філармонія запрошує відвідати концерт-присвяту Валентину Сильвестрову. Це безперечно геній, композитор, один з найвідоміших українських  митців у світі, з яким нам пощастило жити в один час. І ще більше пощастило, що ми маємо музику Сильвестрова саме зараз, коли кожен потребує бодай в музиці мати безпечний сховок, місце діалогу з собою.

Саме таким є талант Валентина Сильвестрова, його музика торкається найболючіших ділянок душі, забираючи біль та тривогу. Секретом майстерності композитор вважає вміння дослухатись до світу, чути його мелодію.

Для виступу з Німеччини приїздить нова солістка Філармонії Віоліна Петриченко. Програми піаністки вирізняються глибиною задуму, тонкою працею з емоційним наповненням творів, заглибленням в кожну ноту, нещодавно піаністка представила програму з музикою Валентина Сильвестрова у Німеччині. В День народження композитора, 30 вересня солістка філармонії Віоліна Петриченко разом з меццо-сопрано Лілією Нікітчук та Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії на чолі з Володимиром Сивохіпом виконають низку творів Валентина Сильвестрова у Львівській національній філармонії, серед яких премʼєра – цикл «Пʼять мелодій на Новий Рік».

«Пʼять мелодій на Новий Рік» – це подарунок Гії Канчелі, з яким Сильвестрова пов’язує давня дружба. Кожна з пʼяти пʼєс циклу показує різні грані Канчелі-композитора, що цінував «тиху» музику, любив спірічуелс, часто співав» – Валентин Сильвестров.

Квитки: https://soldout.ua/booking/1266-contrasts-29-silvestrov

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.