Перший театр покаже важкохворим діткам прем’єру нової вистави (відео)

264
Вистава
Вистава "Лисеня, якому вдалося"

Перший театр, що у Львові на вул. Гнатюка, 11 підготував нову прем’єрну постановку «Лисеня, якому вдалося». На виставу, 16 лютого 2020 року, о 12.00 завітають діти, що борються зі спінальною атрофією м’язів. Про це Фотографії старого Львова повідомили організатори.

«Це вперше у Львові діти зі спінальною атрофією м’язів відвідають театр. Кожен вихід у світ для них – це вир нових емоцій і радості, які хоч трохи відволікають від сірих буднів. Тому дітки і їхні рідні з великою радістю відгукнулись на запрошення відвідати виставу “Лисеня, якому вдалося”. Ми віримо, що ця подія стане гарним початком для їхнього активного соціального життя, адже такі дітки нерідко сидять в чотирьох стінах, бо народились не такими, як інші», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, спінальна м’язова атрофія (або спінальна аміотрофія, хвороба Вердніга-Гоффмана, хвороба Кугельберга-Веландера) – це рідкісне нервово-м’язове захворювання, що супроводжується прогресуючою атрофією м’язів. Часто призводить до ранньої смерті.

Діти, що прийдуть на виставу
Діти, що прийдуть на виставу

Спінальна м’язова атрофія має різні рівні інтенсивності прояву, для всіх них характерною є прогресуюча атрофія м’язів та втрата рухомості. Спершу уражаються проксимальні м’язи та м’язи легень. Інші системи теж можуть бути ураженими, особливо на ранніх формах захворювання.

СМА є найбільш поширеною генетичною причиною смерті дітей. В Україні немає навіть відповідного реєстру, тож особам, хворим на цю недугу, доводиться лікуватись самотужки.

Діти і їх родини з великою радістю відгукнулись на запрошення театру та з нетерпінням чекають на цю подію. Кожен вихід в світ,це вир нових емоцій і радості,які хоч трошки відволікають їх від рутини сірих буднів,де неможливо розслабитись навіть на хвилину.

Івона ЛОБАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.