Перше вересня у Львові – свято квітів, молоді та вишиванок.

1170
Лінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста Львова

Ось настав у Львові перший день осені. День, коли у школах, технікумах, вишах та інших навчальних закладах розпочинається навчання. Святковий настрій розпочався з самого ранку – корки на дорозі були просто гігантські.

Але на це неподобство ніхто особливо не зважав. Місто наповнилось молоддю у вишиванках та з квітами. Щасливі першокласники, з букетами вищими за них і за руки з батьками спішили до школи. Учні випускних класів стримано посміхалися і старалися не виказувати свого хвилювання.

Лінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста ЛьвоваНа шкільні лінійки зійшлися і бабусі з дідусями, котрі тішилися за своїх внуків.  Першокласники невпевнено озиралися, опинившись в центрі уваги і очима шукали в натовпі батьків.

Лінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста ЛьвоваЛінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста Львова

Але, після завершення лінійок, свято не завершилось. Гарний урочистий настрій відчувався до самого вечора. У вишах теж відбувалися урочистості з нагоди першого вересня і вся молодь після них висипала на вулиці міста і окупували більшість кафешок центру.

1 вересня студенти окупували кафешки центральної частини ЛьвоваНа кожному кроці можна було зустріти красунь у вишиванках з великими гарними букетами квітів в руках.

Студентка у вишиванці з конспектами на 1 вересня у ЛьвовіПершокурсниці у вишиванках з букетами квітів на 1 вересня гуляють по Львову Першокурсниці з букетами квітів на 1 вересня гуляють по Львову

Першокурсниці у вишиванках на 1 вересня гуляють по ЛьвовуПершокурсники військових навчальних закладів одягнули свою новеньку парадну форму і гуляли по місту знайомлячись з дівчатами.

Студенти військових вузів у новеньких формах залицяються до дівчатА дівчатам дуже подобалися високі, сильні, красиві хлопці у військовій формі.

Студенти військових вузів у новеньких формах залицяються до дівчатСьогодні всі будуть святкувати день початку навчання, день зустрічі після літніх канікул, день нових знайомств та початок нової дружби. І цей осінній день стане символом молодості, юності на нових надій і сподівань.


Реклама в блозі: Для того  чтобы обеспечить сохранность своих данных на компьютере, намного проще купить ибп, чем потом искать способ их восстановления.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.