Перше вересня у Львові – свято квітів, молоді та вишиванок.

0
623
Лінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста Львова

Ось настав у Львові перший день осені. День, коли у школах, технікумах, вишах та інших навчальних закладах розпочинається навчання. Святковий настрій розпочався з самого ранку – корки на дорозі були просто гігантські.

Але на це неподобство ніхто особливо не зважав. Місто наповнилось молоддю у вишиванках та з квітами. Щасливі першокласники, з букетами вищими за них і за руки з батьками спішили до школи. Учні випускних класів стримано посміхалися і старалися не виказувати свого хвилювання.

Лінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста ЛьвоваНа шкільні лінійки зійшлися і бабусі з дідусями, котрі тішилися за своїх внуків.  Першокласники невпевнено озиралися, опинившись в центрі уваги і очима шукали в натовпі батьків.

Лінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста ЛьвоваЛінійка 1 вересня 2011 року в середній школі №38 міста Львова

Але, після завершення лінійок, свято не завершилось. Гарний урочистий настрій відчувався до самого вечора. У вишах теж відбувалися урочистості з нагоди першого вересня і вся молодь після них висипала на вулиці міста і окупували більшість кафешок центру.

1 вересня студенти окупували кафешки центральної частини ЛьвоваНа кожному кроці можна було зустріти красунь у вишиванках з великими гарними букетами квітів в руках.

Студентка у вишиванці з конспектами на 1 вересня у ЛьвовіПершокурсниці у вишиванках з букетами квітів на 1 вересня гуляють по Львову Першокурсниці з букетами квітів на 1 вересня гуляють по Львову

Першокурсниці у вишиванках на 1 вересня гуляють по ЛьвовуПершокурсники військових навчальних закладів одягнули свою новеньку парадну форму і гуляли по місту знайомлячись з дівчатами.

Студенти військових вузів у новеньких формах залицяються до дівчатА дівчатам дуже подобалися високі, сильні, красиві хлопці у військовій формі.

Студенти військових вузів у новеньких формах залицяються до дівчатСьогодні всі будуть святкувати день початку навчання, день зустрічі після літніх канікул, день нових знайомств та початок нової дружби. І цей осінній день стане символом молодості, юності на нових надій і сподівань.


Реклама в блозі: Для того  чтобы обеспечить сохранность своих данных на компьютере, намного проще купить ибп, чем потом искать способ их восстановления.

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.