Перша відеоекскурсія Музеєм Митрополита Андрея Шептицького у Львові (відео)

635
Вхід до Музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові
Вхід до Музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові

Зовсім недавно, 22 вересня 2019 року, у Львові було відкрито Музей Митрополита Андрея Шептицького за адресою м.Львів, вул.Кривоноса, 1. Свою діяльність він розпочав з презентації виставки «Історія нескореної церкви», присвяченої 30-літтю виходу УГКЦ з підпілля.

Історія відкриття Музею Митрополита Андрея Шептицького тягнеться уже близько 20 років через обіцянки Львівської влади надати приміщення для цього Музею. Та завдяки незламній волі однієї єдиної людини – отця Севастьяна Дмитруха (директора і співзасновника музею) цей Музей найбільш знакової особистості для Української церкви XX ст.- Митрополита Андрея Шептицького, все ж було відкрито.

Відкриття першої виставки в Музеї Митрополита Андрея Шептицького викликало неабияку зацікавленість серед мешканців Львові та області. Тут можна було зустріти митців, громадських діячів, представників духовенства.

Через велику зацікавленість наших читачів поза межами Львова і України експозицією першої виставки Музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові, отець Севастьян Дмитрух (директор і співзасновник музею) люб’язно погодився записати екскурсію на відео.

Звичайно, відеоверсія ніколи не замінить справжньої екскурсію музеєм, але скласти попереднє вражання допоможе.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.