Перша відеоекскурсія Музеєм Митрополита Андрея Шептицького у Львові (відео)

533
Вхід до Музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові
Вхід до Музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові

Зовсім недавно, 22 вересня 2019 року, у Львові було відкрито Музей Митрополита Андрея Шептицького за адресою м.Львів, вул.Кривоноса, 1. Свою діяльність він розпочав з презентації виставки «Історія нескореної церкви», присвяченої 30-літтю виходу УГКЦ з підпілля.

Історія відкриття Музею Митрополита Андрея Шептицького тягнеться уже близько 20 років через обіцянки Львівської влади надати приміщення для цього Музею. Та завдяки незламній волі однієї єдиної людини – отця Севастьяна Дмитруха (директора і співзасновника музею) цей Музей найбільш знакової особистості для Української церкви XX ст.- Митрополита Андрея Шептицького, все ж було відкрито.

Відкриття першої виставки в Музеї Митрополита Андрея Шептицького викликало неабияку зацікавленість серед мешканців Львові та області. Тут можна було зустріти митців, громадських діячів, представників духовенства.

Через велику зацікавленість наших читачів поза межами Львова і України експозицією першої виставки Музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові, отець Севастьян Дмитрух (директор і співзасновник музею) люб’язно погодився записати екскурсію на відео.

Звичайно, відеоверсія ніколи не замінить справжньої екскурсію музеєм, але скласти попереднє вражання допоможе.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.