Панорама Львова з оглядового колеса

5039
Панорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

Багато моїх ровесників, та й мабуть старших  мешканців міста в своєму дитинстві частенько з батьками приходили до центрального місткого парку культури відпочинку імені Богдана Хмельницького, в народі просто парк культури.

Сюди нас наче магнітом притягували качелі, каруселі,  атракціони, американські гірки і, звичайно, оглядове “чортове” колесо. Молодші з нас хвилювалися, боялися, несміливо і захоплено дивилися на старших, котрі впевнено заходили в кабінку і гордо підіймалися вгору.

Панорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоПройшло вже багато років з тих часів і мені знову довелося побувати на цьому оглядовому колесі. Мушу визнати що воно анітрохи не змінилося. Таке враження що навіть ремонт не проводився.

Панорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького
З певним острахом я сідав в кабінку під номером 13, котру так люб’язно з жартами запропонував працівник атракціону.

Панорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

Але з кожною секундою страх за технічний стан атракціону поступався місцем захопленням від панорами міста, котра відкривалася перед моїми очима.

Панорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоПанорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоПанорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоПанорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоПанорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоПанорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоДо цього часу я, в більшості випадків звик милуватися панорамою міста з висоти Високого Замку, але з приємністю визнаю, що вигляд з оглядового колеса нічим не гірший. Шкода тільки що довго роздивлятися не вдається через рух колеса. Хоча, можливо, у цьому є свій шарм.

Панорама міста Львова з висоти оглядового колеса в парку культури та відпочинку імені Богдана ХмельницькогоВпевнений, якби привести до пуття це оглядове колесо, воно могло б сміливо стати ще одним місцем паломництва для туристів та гостей міста.


Реклама в блозі:  Из-за сложности процесса приготовления и условий транспортировки, предлагать и качественно выполнять доставку суши на дом может себе позволить только ресторан очень высокого уровня и мастерства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.