Пам’ятник В’ячеславу Чорноволу у Львові

5947
Пам'ятник В'ячеславу Чорноволу у Львові

“Ми, українці, були, є і завжди будемо вільними!” – саме ці слова В’ячеслава Чорновола вибиті на основі його пам’ятника. Адже саме таким було життєве кредо великого українця. Зараз, з висоти часу, можна по різному трактувати цю особистість, але тоді, наприкінці далеких вісімдесятих, він був лідером та надією української нації на свою державність та відродження.

Пам'ятник В'ячеславу Чорноволу у Львові

Якби, свого часу, він став президентом (він висував свою кандидатуру) впевнений – ми б зараз жили в абсолютно іншій країні. Його трагічна загибель 25 березня 1999 року в автокатастрофі на шосе під Борисполем, причина якої досі на з’ясована, відкинула процес відродження та становлення нашої держави на багато років назад.

Пам’ятник  цьому “вічному опозиціонеру” роботи скульптора Івана Самотоса та архітектора Василя Каменщика Відкрито 28 грудня 2002 року на площі перед Львівською обласною Радою.

Його поза з піднятою правою рукою, закликає до боротьби з несправедливістю, корупцією та свавіллям влади. А три пальці, гордо підняті в гору символізують одвічний символ України – тризуб.


Реклама в блозі: Если на улице плохая погода и не хочется даже нос из дому высовывать, всегда есть возможность заказать суши на дом и, в уютной обстановке полакомиться любимым блюдом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.