Ostrovskyi запускає Tik Tok тренд і готує випуск нового треку “Цілував би” (відео)

197
Ostrovskyi запускає Tik Tok тренд і готує випуск нового треку “Цілував би”

Співак Ostrovskyi, музику якого називають новою та провокаційною для українського шоу бізнесу, запустив тренд у Тік Ток, сповнений цікавим смислом та метафорами.

Кілька тижнів тому уривок з пісні  “Цілував би” був залитий у Тік Ток, і він став популярним трендом. Тоді виконавець зрозумів, що треба випускати пісню, бо слухачі хочуть почути повну версію треку.

Музикант зазначає: “У мене дуже цікаве життя, в якому багато пригод і переживань. І все це я інсталюю у свої пісні. Трек “Цілував би” присвячений давньому коханню, яке ще досі викликає у мене мурахи по тілу. Я чую запахи тих стосунків. Так народилася ця пісня”.

Часто люди не цінують те, що мають, і якщо була можливість і шанс змінити все, то варто його використати – основний меседж треку. У кожного з нас є шанс змінитися на краще.

Завдяки трендам можна охопити досить широку аудиторію. Співак хоче використати популярну соціальну мережу, щоб передати хороші почуття і закликати  зберігати у пам’яті важливі для кожного з нас моменти. Особливо актуальним це  є зараз, у теперішній ситуації для нашої країни.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.