Ostrovskyi, Kelsy, “MOLODI” презентують потужний кліп до Дня Незалежності України (відео)

605
Ostrovskyi, Kelsy, “MOLODI” презентують потужний кліп до Дня Незалежності України

Сьогодні ми є свідками, як під звуки сирен народжується нова музика в Україні. Днями співак Ostrovskyi, гурт “MOLODI”  та виконавець Kelsy об’єднались та презентували  трек “Незалежність”, присвячений нездоланності нашої нації та Дню Незалежності України. 

А сьогодні виконавці презентують відео на цю пісню, зняте у місцях сили українського народу – древніх Карпатах. Відеокліп на трек “Незалежність” музиканти прагнуть презентувати саме на День Незалежності, щоб підтримати Україну.

Масштабне за краєвидами та розмахом зйомок відео було відзняте у Карпатах, які є величчю та гордістю нашої країни.

Етнічні мотиви органічно поєдналися із сучасними елементами та неймовірними краєвидами карпатської природи. Ми можемо бачити елементи українського бойового танцю гопака і слов’янських народних хороводів від танцювального колективу – ансамблю “Юність”.

Основний меседж пісні – продемонструвати міць народу та українського козацького духу, що бореться за свої права, – каже співак Ostrovskyi. – Вже довго відчував, що хочу зробити щось неймовірне саме до Незалежності України. Колись я написав рядки: “Ти знай моє серце, почуй  моє слово”. А нещодавно з них народилась пісня, що для мене означає незалежність,  яка буде відображати почуття всіх, хто її виборює. 

Зараз українці перед всім світом демонструють незламність та силу духу.

 Коли ми побачили перші рядки цієї пісні, одразу зрозуміли, як вона звучатиме, – розповідає Андрій Kelsy. – Українська музика завжди  жива в серцях людей, навіть, коли у нас намагалися забрати свободу. Ми прослухали велику кількість українських народних пісень. Надихнулись музикую пращурів та додали народні мотиви до треку.  Саме вони задали їй справжній український вайб з сучасними бітами та саундом. Українська музика буде жити вічно.

“Незалежність”   –   це перше спільне відео молодого лейблу ентузіастів, які щиро горять своєю справою і вболівають за нову українську музику.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.