Остання роль Ярослава Кіргача: Дякую вам, я ще не вмер! (відео)

1457
Заслужений артист України Ярослав Кіргач.
Заслужений артист України Ярослав Кіргач.
Учора в театрі ім. Марії Заньковецької відбулась вистава “Украдене щастя”, в якій свою останню роль зіграв заслужений артист України Ярослав Кіргач. Про це пишуть на Галінфо.

Як повідомив зі сцени Головний режисер театру, Народний артист України Федір Стригун, у зв’язку з непродовженням контракту Заслужений артист України Ярослав Кіргач, за плечима якого близько сотні ролей і багатолітнє служіння театру, востаннє вийшов на сцену театру ім. Марії Заньковецької.

“У театрі святкують бенефіси, в театрі святкують прем’єри, дебюти, ювілеї. Але сьогодні в нас дивне свято і я не можу так, щоб нічого не сказати.

Сьогодні відбулась вистава “Украдене щастя”, де в головну роль зіграв заслужений артист України Ярослав Кіргач. Це була його прощальна вистава, бо з 1 жовтня він вже не працює в театрі ім. Марії Заньковецької”, –зокрема зазначив Федір Стригун.

“Дякую, я ще не вмер! Хочу сказати одне, по Сковороді щастя – це любима професія. Мені забирають зараз щастя – Вас і мою працю. Я вас всіх люблю. Я не вмер, я буду жити. Завдяки вам!”, – такими словами попрощався Ярослав Кіргач з глядачами.

Актори театру імені Марії Заньковецької виступили проти звільнення Ярослава Кіргача. Відеозвернення актори оприлюднили у Facebook.

Відеозвернення від акторів театру, на своїй сторінці оприлюднив Юрій Хвостенко.

Відеозвернення записали: Юхницький Януш, Андрій Войтюк, Ігор Гаврилів, Орест Гарда, Дмитро Каршневич, Роман Мартин, Марта Кулай, Андрій Сніцарчук, Костянтин Ткачанко, Юрій Хвостенко, Юрій Чеков, Степан Глова, Лань Наталія, Олександр Норчук, Михайлюк Юлія, Поліщук-Мозковець Наталія, Сікіринський Олег, Альбіна Сотникова, Назарій Мозковець, Максим Максименко, Огородник Орест.

Марина ЯНЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.