Останні новинки моди грудня 1925 року

1206
Останні новини моди грудня 1925 р.

Почався грудень і уже традиційно на початку сезону ми розповідаємо нашим читачам, що ж колись носили наші бабусі. Які фасони та стилі були популярними. Cьогодні пропонуємо познайомитися із моделями, які були модними у грудні 1925  року.

Як завжди на допомогу у цьому питанні нам приходить жіночий журнал “Нова Хата” (ч. 7, грудень 1925), де були поміщені публікації, що висвітлюють питання тогочасних модних тенденцій (тексти подаються оригінальними).

Модні фасони грудня 1925 р.
Модні фасони грудня 1925 р.

Останні новости в моді

Кожну зближаючуся нову моду треба принимати дещо з резервою. Бо зразу вона все мусить переборщувати й аж пізніще набирає умірковання. Длятого когожна жінка повинна добре застановитися, який модель відповідати буде її будові, щоб з численних новостей вибрати це, що для неї найвідповідніще. Кожна мода дасться деякими дрібницями там примінити до типу, що жінка все може виглядати гарніще і корисніще, як в минулому році. В цім і вся ціль зміни моди.

Модні фасони грудня 1925 р.
Модні фасони грудня 1925 р.

Теперішня мода стремить чимраз більше до підчеркнення природної форми тіла, до зазначення стану. Якщо над цим блище застановимося, приходимо до переконанняЮ що готов знова вернутися ґорсет. Розуміється не давний сталевий панцер, але  в иншій якійсь формі, що в певній мірі буде стискати тіло. Тим ще не сказано, що жінки можуть зречися ґімнастичних вправ, які все були і будуть головними дорогами до осягнення краси і здоровля . Противно! Чім більше гармонійне, вправлене, елястичне і рухливе буде тіло, тим краще буде йому в мягко спадаючих дзвонах модної сукні.

"Для хлопця тепла, а мимо того елєгантна камізолька буде великою втіхою на різдвяний дарунок" (Нова хата, грудень, 1925 р.)
“Для хлопця тепла, а мимо того елєгантна камізолька буде великою втіхою на різдвяний дарунок” (Нова хата, грудень, 1925 р.)

Дуже цікавими і ріжнородними є тепер рукави, в які всі творці моди вкладають богато фантазії. Придивімся всім тим можливим формам рукава і побачимо, що тут повтаряються і вертаються всі можливі стилі ріжних часів.

Аксесуари, грудень 1925 р.
Аксесуари, грудень 1925 р.

Цікавий є добір красок і матерій. Брокати, які давніще уживалося лиш на велику вечірну тоалєту, береться тепер і на скромніщі візитові сукні, тільки в менших і спокійніщих взорах. Оксаміи остає дальше любимцем сезону. Уживається вельвет, шовковий оксаміт, а навіть оксаміт до праня на спортові костюми. Від цих оксамітів гарно відбивається ніжна робота золотих срібних та нитяних коронок, уживаних тепер так радо на ковнірці і маншети.

Стефанія К.

Модні фасони грудня 1925 р.
Модні фасони грудня 1925 р.

Усе з волічки

Мягке, тепле, а притім легке, як вовна живих звірят є одіння з волічки. Для пана Pullower, для пані пані ріжнобарвний, взористий светер, плащі, шапки, шалі і рукавички до зимового спорту, – все робиться з волічки.

Дитячі моделі, грудень 1925 р.
Дитячі моделі, грудень 1925 р.

Для наших найменших є волічковий одяг конечним до зимової ґардероби. Гарний, практичний, не стискає, а добре гріє, прилягаючи до малого тіла. Широкий, гачкований  плащ для дівчинки і практичне убрання для хлопчика – це два зразка моделі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.