Особливий погляд на інший театр, або міжнародний фотоконкурс «Театр в об’єктиві» запрошує до участі

0
86
Особливий погляд на інший театр, або міжнародний фотоконкурс «Театр в об’єктиві» запрошує до участі

Стартує набір заявок на фотоконкурс, який відбудеться 18-21 травня в рамках ХІІ Міжнародного фестивалю особливих театрів “Шлях”. У фестивалі візьме участь 11 театральних колективів з України, Польщі та Литви, а це близько 150 акторів, які покажуть вистави на різні тематики – від дитячих казок, до філософських роздумів про сутність людини.

Фестиваль особливих театрів є унікальною подією, яка має широкий соціальний та культурний вплив на суспільство. Театральна реальність дає можливість акторам стати іншими, спробувати себе у нових ролях та подіях. Особливий театр – це місце щирості, творчості, максимальних зусиль і також своєрідного одужання для всіх – акторів, режисерів, організаторів та глядачів.

Афіша міжнародного фотоконкурсу «Театр в об’єктиві»
Афіша міжнародного фотоконкурсу «Театр в об’єктиві»

Фотоконкурс та однойменна виставка «Театр в об’єктиві» були засновані організацією «Непротоптана стежина» у 2009 році у Львові. У 2010 році конкурс вже став міжнародним і стартував у Любліні, а згодом і у Бресті.

Переможці фотоконкурсу матимуть можливість відвідати дружні театральні фестивалі у Бресті та Любліні, а їхні роботи увійдуть до міжнародної фотовиставки.

Усіх зацікавлених фотографів просимо зголошуватись та реєструватись у координатора події – Машталєра Ігора teatrvobjektyvi@gmail.com

Ористарх БАНДРУК

Leave a Reply

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.