Оркестр Львівської філармонії виступив на Відкритті Європейських Ігор

283
Відкриття ІІІ Європейських ігор 2023
Відкриття ІІІ Європейських ігор 2023

Щойно після успішного виступу в рамках Міжнародного музичного фестивалю у Щецині, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії зіграв також на масштабній Церемонії Відкриття ІІІ Європейських ігор 2023. 21 червня концерт пройшов у польському місті Кракові на Міському стадіоні імені Генрика Реймана, що вміщує понад 30 тисяч глядачів.

Музиканти Львівської філармонії виконали спеціально створений для події Гімн Європейських ігор під загальні овації. Диригував маестро Себастьян Перловський.

Відкриття ІІІ Європейських ігор 2023
Відкриття ІІІ Європейських ігор 2023

Зазначимо, що у цьогорічному змаганні беруть участь 7000 спортсменів з 48 країн світу. Буде представлено 28 видів спорту. Збірну України представляють 292 спортсмени. Відкриття таких великих спортивних подій, таких як Олімпійські ігри чи Чемпіонат світу, є найбільш популярними програмами в усьому світі. Це мистецьке видовище найвищого рівня, насичене музикою, танцями, хореографією за участю топ колективів.

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії продовжує цикл гастрольних поїздок закордоном: Щецин, Краків, а на черзі 23 червня — Люблін з унікальною програмою творів Малера, Сібеліуса та прем’єрою оркестрової сюїти «Цвіте папороть» Євгена Станковича.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.