Оркестр INSO-Львів зіграє для військових, які проходять реабілітацію

561
Оркестр «INSO-Львів»
Оркестр «INSO-Львів»

У п’ятницю, 14 червня, о 15:30 у залі Львівської філармонії відбудеться концерт симфонічного оркестру INSO-Lviv для військових, які проходять реабілітацію у місті Львові.

Захід відбудеться у партнерстві з програмою “Місто лікує”. Це міська програма соціально-культурного відновлення військових, які лікуються чи проходять реабілітацію у медичних закладах, розташованих на території Львівської міської територіальної громади.

Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів»
Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів»

Запрошеним диригентом цього вечора буде відомий французький маестро Ніколя Шалвін. Він є відомим інтерпретатором і першовиконавцем багатьох творів композиторів Франції, Бельгії та інших країн. Шалвін познайомить львівську публіку з кількома рідкісними творами французької музики. У програмі – оркестрова п’єса “Весняний ранок” (“D’un matin de printemps”) Лілі Буланже, видатної французької композиторки початку XX століття та першої жінки-лауреатки Римської премії. Також прозвучать ліричні “Чотири ноктюрни” сучасної композиторки Флорентіни Мульсан, які вперше виконуватимуться у Львові під керівництвом Шалвіна.

Оркестр «INSO-Львів»
Оркестр «INSO-Львів»

Оркестр INSO вже неодноразово виступав для військових: “Ми бачимо, що класична музика має надзвичайно позитивний вплив на їх емоційний та психічний стан. Кожен концерт стає джерелом натхнення та спокою, приносить моменти радості й відпочинку. Спілкуючись з військовими після виступів, ми чуємо багато вдячних слів та відгуків про те, як музика допомагає їм відволіктися від важких думок і налаштуватися на позитив.”

Наступного дня, у суботу, 15 червня, відбудеться закриття 25-го ювілейного сезону Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv. Три крапки поставить концерт з вишуканої європейської класики: https://philharmonia.lviv.ua/event/48444/

Запрошуємо провести цей літній вечір разом з оркестром INSO-Lviv!

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.