Орест Голубець запрошує на лекцію “Від міметизму до гіперреалізму”

441
Орест Голубець запрошує на лекцію "Від міметизму до гіперреалізму"

У вівторок, 16 квітня 2024 року, о 18.00 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться лекція професора, доктора мистецтвознавства, академік Національної академії мистецтв України, члена Міжнародної асоціації критиків мистецтва АІСА Ореста Голубця “Від міметизму до гіперреалізму”.

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу Мистецтв.

…Термін «реалізм» вперше вжив французький літературний критик Жюль Шанфльорі в 50-х роках XIX ст. для позначення мистецтва, що протистоїть романтизму і академізму. Одним з перших реалістів був французький художник Густав Курбе (1819-1877), який в 1855 році відкрив в Парижі свою персональну виставку «Павільйон реалізму». Реалізм існував дуже коротко і вже в 1870-х роках розділився на два основних напрями — натуралізм та імпресіонізм…

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Традиційно дякуємо нашим інформаційним друзям Агенції інформації та аналітики “Гал-інфо” та Українське радіо. Львів  за активний розголос.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.