ОЛІВІЯ та Михайло Чудновський презентували ніжну пісню і кліп «Обійми» (відео)

359
ОЛІВІЯ & Чудновський – Обійми
ОЛІВІЯ & Чудновський – Обійми

ОЛІВІЯ — професійна музикантка, випускниця Національної музичної академії України, співачка, композиторка, авторка пісень. Волонтер та амбасадор благодійної організації «Фундація обʼєднаних для перемоги».

Михайло Чудновський — музикант, мультиінструменталіст, володіє багатьма музичними інструментами. Закінчив Національну музичну академію України. На даний момент являється музикантом гурту ONUKA, а також аранжувальником вокальних та інструментальних творів.

«Обійми» – лірична пісня, яка проникає в глибини душі завдяки ніжному супроводу фортепіано та струнного ансамблю. В пісні розповідається про силу обіймів у моменти розлуки. Це гімн ніжності, любові та підтримки, яка здатна подолати будь-які відстані. Обійми супроводжують нас усе життя, ніби зупиняючи час. Вони стали символом захисту та збереження любові, даючи нам відчуття безпеки та тепла в найважчі моменти.

«Люди надихнули мене написати цю пісню. Ми обнімаємося при радісних зустрічах та сумних прощаннях, але після кожного розставання знову настає бажана зустріч. Кожне обіймання – це обіцянка повернутися, це надія на новий початок. Відчуйте магію обіймів і нехай ця пісня стане особистою маніфестацією любові та підтримки у вашому житті», – поділилась артистка.

Дмитро ДАНИЛІШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.