Олена Серпень, або українська патріотка з Німеччини (відео)

725
Олена Серпень, або українська патріотка з Німеччини
Олена Серпень, або українська патріотка з Німеччини

Вчора, 14 червня 2016 року,  в приміщенні книгарні “Є” (проспект Свободи, 7) відбулася творча зустріч із Оленою Серпень на тему «Як змінюється бачення України в Німеччині в зв’язку з подіями останніх років».

Олена Серпень – митець, виконавець пісень, громадський діяч, активіст Спілки українців у Штутгарті, фаховий журналіст (закінчила Донецький державний університет) та дипломований медичний працівник (навчалася в Університеті Манчестеру).

На фото (зліва направо): Леся Кічура, Діана Гайворонюк та Олена Серпень.
На фото (зліва направо): Леся Кічура, Діана Гайворонюк та Олена Серпень.

З 1999 року мисткиня мешкає за кордоном (перші 6 років – в Англії, останні понад 10 – в Німеччині) і займається активною громадською діяльністю. Цими днями вона приїхала до Львова, щоб об’єднати 2 приємні для себе події, а саме  – зустріч із друзями і прихильниками та участь у фестивалі «Миколайчук-Фест» з нагоди 75-річчя легендарного актора. Сам фестиваль відбудеться у Вижниці на Буковині впродовж 15-18 червня.

Захід у книгарні пройшов в затишній і майже сімейній атмосфері. Гості зустрічі – а ними виявилися люди різного віку та занять – жваво ставили запитання та цікавилися життям львів’янки в Штутгарті.

Програма зустрічі була логічно розділена на тематичні блоки переходами між якими слугували пісні у виконанні пані Олени.

А виконання під акомпанемент гітари українського перекладу «Колискової» на слова Раймонда  Паулса (із телефільму «Довга дорога в дюнах») викликав шалену зливу позитивних емоцій, тож присутні співали разом із гостею.

Олена Серпень
Олена Серпень

Конкурсна програма фестивалю «Миколайчук-Фест» буде складатися з трьох номінацiй – пiсня, вiдеоролик на патрiотичну тему та кiно.

Олена візьме участь у двох номiнацях – ролик та пiсня, яку вчора також презентували в рамках проекту «Привіт на Схід» на ФМ Галичина.

Олена уже сьогодні готується до участі на Першому Всеукраїнському фестивалі «МИКОЛАЙЧУК-ФЕСТ», який відбуваєтьсяв день 75-річчя Івана Миколайчука.

Тож побажаємо львів’янці успіхів упродовж усіх фестивально-конкурсних днів!

P. S. Після повернення до Львова представники львівських ЗМІ матимуть чимало запитань до учасниці цього дійства. І чекаємо щасливого повернення!

Леся КІЧУРА
партнер проекту

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.