Олена Коссак запрошує на презентацію авторської книги

281
Обкладинка книги Олени Коссак «Клієнтоорієнтованість та ринковий успіх підприємства»
Обкладинка книги Олени Коссак «Клієнтоорієнтованість та ринковий успіх підприємства»

14 березня 2020 року, о 16.00 в приміщенні WIKI бібліотеки ( Проспект Червоної Калини, 58) відбудеться зустріч-презентація авторської книги Олени Коссак «Клієнтоорієнтованість та ринковий успіх підприємства».

У книзі описано основні прийоми та методики боротьби за успіх в умовах ринкового середовища та сучасних ринкових викликів. Домашні завдання, якими доповнено кожен розділ, допоможуть досягненню кращого ефекту та закріпленню викладеного матеріалу.

Книга цікава не лише для підприємців та власників малого, середнього бізнесу, управлінців всіх ланок а також і для тих, хто просто цікавиться сучасними реаліями українського бізнесу – викладачів, студентів ВНЗ економічних спеціальностей або тих хто тільки задумується над тим, щоб відкрити власну справу.

Важливо, що авторка сама є практиком бізнесу, управлінцем і водночас людиною, яка живе серед нас й також проходить свої успіхи та невдачі.

Олена Коссак
Олена Коссак

Про автора. Олена Коссак – бізнес-тренер, фахівець з управління нематеріальними активами, психолог, психоаналітик по напрямку травмотерапії.

Комерційний директор, засновник та співвласник ТОВ «Архітектурна компанія «Конструктив». Засновник, керівник, тренер консалтингово-тренінгового центру з управління нематеріальними активами «Ля Телепате».

Громадська діячка. Керівник та солістка етно-гурту «Ойкумена», пише музику.

Займається спортом, пропагує здоровий спосіб життя і мислення 🙂

8 років на ринку тренінгів, 12 років у бізнесі. Без інвестицій побудувала кілька власних бізнесів від нуля. 500+ слухачів тренінгів щороку. 50+ юридичних осіб обслуговується щороку (клієнти тренінгового центру).

Проводить тренінги на теми: стратегічний маркетинг, тактичний маркетинг і його втілення, управління персоналом, управління нематеріальними активами, налагодження системи менеджменту підприємства, досягнення ринкового успіху, клієнтоорієнтованість і продажі, стресостійкість, моє призначення і моя щоденна робота, влада і управління, лідерство. Надає послуги психологічного консультування та психоаналізу.

Тарас ПРИВЕДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.