Олег Осаульчук запрошує на лекцію “Археологія “великого будівництва”

511
Олег Осаульчук запрошує на лекцію

У п’ятницю, 17 лютого 2023 року, о 17.30 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) директор Науково-дослідного центру “Рятівна археологічна служба” Інституту археології НАН України Олег Осаульчук виголосить лекцію “Археологія “великого будівництва”.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ «Львівська політехніка».

Матеріальна спадщина попередніх поколінь є предметом дослідження археології та джерелом наших знань про минуле, основою нашої самоідентичності. Давні і сучасні поселення стали осередками цивілізаційних процесів, а розгалужена дорожня мережа, яка поєднує їх, – своєрідним м’язовим скелетом економіки.

Обидві сфери неодмінно мали би перетнутись у своєму розвитку, зійтися на уявному перехресті інтересів. До таких точок дотику належать території де розташовані археологічні пам’ятки і які потрапляють у смугу будівництва нових доріг. Неминучість цього добре відчувається в рамах реалізації «великого будівництва».

Вхід Вільний. До та після лекції гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.