Оксана Литвиненко і Богдан Сегін дадуть концерт у Львові

210
Оксана Литвиненко і Богдан Сегін дадуть концерт у Львові

Вже завтра, 26 травня 2019 року, о 22.00 на сцені концертного залу імені Станіслава Людкевича Львівської національної філармонії (вул. Чайковського, 7) відбудеться концерт Оксани Литвиненко і Богдана Сегіна.

У рамках PRO ET CONTRA. СЦЕНА НОВОЇ МУЗИКИ переможці престижних музичних конкурсів подарують вам нову музику у рідному Львові.  Віолончелістка Оксана Литвиненко є лауреаткою премії ім. Л. Ревуцького, а композитор Богдан Сегін – лауреат премії ім. Б. Лятошинського.
У програмі – соло від Оксани твори класиків світової музики ХХ-ого ст. американського композитора Джорджа Крамба та латвійського композитора Петеріса Васкса Львівський ансамбль нової музики “Pro et contra” виконає камерні твори композитора Богдана Сегіна, яких ви ще не чули.
За диригентською паличкою ще одна зірка – відомий польський диригент Блажей Вінсент Козловський. Візуальний супровід створили львівські митці Маріанна Лиско та Сергій Горобець.
Під час концерту відбуватиметься візуальний супровід, який створили львівські митці Маріанна Лиско та Сергій Горобець.
PRO ET CONTRA. СЦЕНА НОВОЇ МУЗИКИ – регулярний мистецький проект, започаткований спеціально для сцени Концертного залу Людкевича Львівської національної філармонії. Він об’єднує всіх учасників мистецьких подій (виконавців та Львівська національна слухачів) на одній сцені та надає можливість до тіснішої комунікації між виконавцями та слухачами. Крім цього слухачі можуть глибше зануритися в саму сутність реалізовуваних подій. Насправді подібне вже відбувалося раніше в рамках різних фестивалів та проектів, які організовує Львівська національна філармонія. Однак це було нерегулярно та несистематично. Започаткування PRO ET CONTRA. СЦЕНА НОВОЇ МУЗИКИ дає можливість регулярно (двічі на місяць) реалізовувати мистецькі події, які охоплюватимуть експериментальну електроніку, сучасну класичну музику, літературні перформанси та відео-арт. Події відбуватимуться пізно ввечері (від 22:00 до 23:00) двічі на місяць: в суботу, або в неділю.
Викoнавці:  Оксана Литвиненко, віолончель
Ансамбль нової музики Pro et contra
Блажей Вінсент Козловський, диригент

У програмі:

Джордж Крамб

Соната для віолончелі solo

Богдан Сегін

Irradiation
Музичне приношення (Ґуставу Малеру)
Largo. Транскрипція Прелюдії № 4 Ф. Шопена
Interaction forms

Петеріс Васкс

Книга для віолончелі solo

Богдан Сегін

Daedalus
Talos
Icarus

Ансамбль нової музики Pro et contra у складі:

 • Наталія Кожушко-Максимів, флейта
 • Юрій Хвостов, гобой
 • Тарас Гамар, кларнет
 • Олександр Холодюк, валторна
 • Андрій Наконечний, труба
 • Мирослав Драган, фортепіано
 • Марко Комонько, скрипка
 • Микола Гав’юк, скрипка
 • Устим Жук, альт
 • Денис Литвиненко, віолончель
 • Назарій Стець, контрабас
 • Маріанна Лиско та Сергій Горобець – візуалізації

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.