Оксана Караванська представила нову колекцію «Український Haute Couture 2018»

2085
Український Haute Couture 2018 by OKSANA KARAVANSKA. Фото Олександр Шамов
Український Haute Couture 2018 by OKSANA KARAVANSKA. Фото Олександр Шамов

Цього року вже вчетверте у рамках Leopolis Jazz Fest відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила у Львові, у Митрополичих Садах, своє нове модне шоу – цьогоріч її колекція називається «Український Haute Couture 2018». Ексклюзивна fashion-історія супроводжувалася живою музикою у виконанні провідного симфонічного оркестру України «INSO-Львів». Як влучно сказали гості показу, музика того дня на Святоюрській горі звучала наче з неба!

Оксана Караванська. Фото Степан Лутчин
Оксана Караванська. Фото Степан Лутчин

Оксана Караванська – одна із найкреативніших дизайнерів України, її шоу завжди яскраві та незвичні, колекції гостро модні і стиль їх поза часом.

Нова колекція Караванської «Український Haute Couture 2018» – квінтесенція класики, шляхетності та старовинної майстерності. У ній вечірня сукня виконує соло, вона як жива істота: тіло надає їй форми і служить п’єдесталом, музика «INSO-Львів»  – вдихає у неї життя, а мережива із давніх сакральних різьблень вкладають душу.

  • Ця колекція особлива тим, що це український от кутюр, який сьогодні в Україні робить тільки Караванська, – каже дизайнерка. – Мої сукні ніколи не повторюються. А сукня – це взагалі найжіночніше і найпривабливіше з того, що ми, дизайнери, створюємо. Сукню треба не носити, у ній треба дефілювати. Разом із сукнею жінка одягає на себе образ, манеру поведінки; вона є наче режисером міні-моновистави, в якій роль треба грати до останньої секунди. Якщо ж вам не хочеться грати, – заховайтеся за маленьке чорне плаття або зовсім не ходіть на світські раути.

Митрополичі Сади Андрея Шептицького – парк  ХVІІІ ст., закритий для публічних відвідин, традиційно відкривається саме для гостей Leopolis Jazz Fest разом з можливістю побувати у Митрополичих палатах. Саме покази Оксани Караванської посприяли реставрації Садів – і сюди повернулися аристократизм та вишуканість ландшафтного дизайну. Співорганізатор показу – Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, метою якої є розвиток соціальних проектів Церкви, зокрема оновлення Митрополичих Садів.

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.