Оксана Караванська представила нову колекцію «Український Haute Couture 2018»

0
1275
Український Haute Couture 2018 by OKSANA KARAVANSKA. Фото Олександр Шамов
Український Haute Couture 2018 by OKSANA KARAVANSKA. Фото Олександр Шамов

Цього року вже вчетверте у рамках Leopolis Jazz Fest відома українська дизайнерка Оксана Караванська представила у Львові, у Митрополичих Садах, своє нове модне шоу – цьогоріч її колекція називається «Український Haute Couture 2018». Ексклюзивна fashion-історія супроводжувалася живою музикою у виконанні провідного симфонічного оркестру України «INSO-Львів». Як влучно сказали гості показу, музика того дня на Святоюрській горі звучала наче з неба!

Оксана Караванська. Фото Степан Лутчин
Оксана Караванська. Фото Степан Лутчин

Оксана Караванська – одна із найкреативніших дизайнерів України, її шоу завжди яскраві та незвичні, колекції гостро модні і стиль їх поза часом.

Нова колекція Караванської «Український Haute Couture 2018» – квінтесенція класики, шляхетності та старовинної майстерності. У ній вечірня сукня виконує соло, вона як жива істота: тіло надає їй форми і служить п’єдесталом, музика «INSO-Львів»  – вдихає у неї життя, а мережива із давніх сакральних різьблень вкладають душу.

  • Ця колекція особлива тим, що це український от кутюр, який сьогодні в Україні робить тільки Караванська, – каже дизайнерка. – Мої сукні ніколи не повторюються. А сукня – це взагалі найжіночніше і найпривабливіше з того, що ми, дизайнери, створюємо. Сукню треба не носити, у ній треба дефілювати. Разом із сукнею жінка одягає на себе образ, манеру поведінки; вона є наче режисером міні-моновистави, в якій роль треба грати до останньої секунди. Якщо ж вам не хочеться грати, – заховайтеся за маленьке чорне плаття або зовсім не ходіть на світські раути.

Митрополичі Сади Андрея Шептицького – парк  ХVІІІ ст., закритий для публічних відвідин, традиційно відкривається саме для гостей Leopolis Jazz Fest разом з можливістю побувати у Митрополичих палатах. Саме покази Оксани Караванської посприяли реставрації Садів – і сюди повернулися аристократизм та вишуканість ландшафтного дизайну. Співорганізатор показу – Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, метою якої є розвиток соціальних проектів Церкви, зокрема оновлення Митрополичих Садів.

Галина ГУЗЬО

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.