«Ой хто, хто Миколая любить», або до найчемніших Миколай уже прийшов

1099
«Ой хто, хто Миколая любить», або до найчемніших Миколай уже прийшов

День Святого Миколая улюблене свято дітей та дорослих, оповите чудовою легендою про доброго Миколу, який прославився своєю чуйністю, допомогою нужденним і за своє милосердя отримав велику подяку, шану від людей та був піднесений до рангу Святого.

У вівторок, 15 грудня 2015 року, о 16.00 у виставкових залах Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького (вул.Стефаника, 3) відбулося відкриття виставки «Ой хто, хто Миколая любить».

На виставці представлено понад 90 творів юних митців – учнів мистецьких шкіл Львівської області, які приймали участь в однойменному конкурсі. З понад двохсот робіт, представлених на конкурсі, журі під керівництвом заслуженого художника України Миколи Шимчука, відібрало  найцікавіші твори. Переможці конкурсу в якості нагороди отримали цінні подарунки, а всі учасники – пам’ятні дипломи.

Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» під керівництвом народного артиста України Микола Кацала, привітала учасників та гостей відкриття музичними творами.

Організатори Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА (Куратор Мілена Медвідь – директор методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури) та ЛНГМ ім. Б. Г. Возницького (Куратор Іванна Новаківська – заступник генерального директора з маркетингу).

Партнером цьогорічного свята став літературно-мистецький часопис «Світ Дитини», заснований Михайлом Тараньком у 1919 році, відновлений у 1994 році Лідією Лемик і відтоді щомісячно приходить до своїх читачів щоб виховувати їх  у дусі християнської моралі та національної гідності.
Запрошуємо всіх шанувальників дитячої творчості та учасників виставки-конкурсу на відкриття та огляду експозиції.

У День Святого Миколая не лише дарують, а й отримують подарунки. Таким дарунком для львів’ян стане виставка дитячого малюнку «Ой, хто, хто Миколая любить!». Виставка діятиме з 15 грудня 2015 року по 15 січня 2016 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.