Оголошено конкурс на премію імені відомого перекладача Романа Гамади

450
Оголошено конкурс на премію імені відомого перекладача Романа Гамади

Національна Спілка письменників України та Львівський Національний університет імені Івана Франка оголошує конкурс на здобуття премії ім. Романа Гамади для відзначення письменників у номінації «переклад».

Щороку премією можуть бути відзначені від одного до трьох лауреатів за переклади з різних мов.

На здобуття премії можуть бути висунуті лише високохудожні завершені переклади у вигляді книги або знакової публікації в часописі «Всесвіт», оприлюднені протягом останніх п’яти років (не пізніше 31 липня поточного року). Пропозиції щодо відзначення премією подаються до 10 вересня поточного року до журі літературної премії на адресу кафедри сходознавства ім. професора Ярослава Дашкевича Львівського національного університету імені Івана Франка.

Твори, висунуті на здобуття премії, подаються у 3-х примірниках на ім’я журі разом з листом-клопотанням творчих спілок, організацій, бібліотек, наукових установ, університетів, відомих професорів, письменників-перекладачів, видавництв, творчих об’єднань чи окремих осіб, що їх висувають. У листі-клопотанні зазначається прізвище, ім’я та по-батькові здобувача, назва твору, час його публікації та коротка характеристика, місце публікації.

Всі матеріали на здобуття премії надсилаються на адресу:

79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, Львівський Національний університет імені  Івана Франка, кафедра сходознавства ім. проф. Я. Дашкевича.

Журі літературної премії імені Романа Гамади

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.