“Обрії Чуттів” Адріани Громнюк повернули до Львова літо

596
Експозиція виставки
Експозиція виставки "Обрії Чуттів" Адріани Громнюк

В четвер, 14 листопада 2019 року, в Арт Салоні Велес (вул. Фредра, 4а ) відбулося відкриття дебютної авторської виставки живопису “Обрії Чуттів” молодої художниці Адріани Громнюк.

Попри свою постійну дотичність до мистецтва, малювати Адріана почала тільки в квітні під керівництвом  Ірени Стрільців і вже доросла до персональної виставки. Таке враження, що роботи в її руках просто народжуються і оживають, пожинають дихати і жити своїм життям.

Ірена Стрільців
Ірена Стрільців

Експозиція робіт, що склали експозицію виставки твори молодої львівської художниці Адріани Громнюк такі радісно натхненні, зворушливі, немов «зіткані з повітря».

Авторка ніби сама дивується своїм відкриттям: якою проникливою і ніжною може бути пастель. Саме ця техніка якнайкраще передає витонченість квітів і природи. «Пастель стала співзвучним елементом мого самовираження, вона відкриває нові грані чуттєвості, тонко відображає моє світосприйняття як художниці та надихає на нові експерименти як дизайнера», – ділиться враженнями мисткиня.

Своєрідне творче бачення, вироблена вправність руки поєдналися з відкритістю душі художниці до всього гарного в цьому світі. Трепет серця та чіткість думки, генетична схильність до малярства, легкі і прозорі кольори, обрії чуттів – усе це в творах Адріани.

Довідково. Адріана Громнюк (1986 р. н.) – дизайнерка, художниця, кандидат архітектури, асистент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка», член Спілки дизайнерів України.

Відкриття виставки "Обрії Чуттів" Адріани Громнюк
Відкриття виставки “Обрії Чуттів” Адріани Громнюк

Експозицію виставки живопису “Обрії Чуттів” молодої художниці Адріани Громнюк можна буде оглянути в Арт Салоні Велес (вул. Фредра, 4а )до 27 листопада 2019 року.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.