Образ кота в літературі та у графіці

878
Образ кота в літературі та у графіці
Образ кота в літературі та у графіці

У неділю, 22 листопада 2015 року, о 13.00 в приміщенні Музею Леопольда Левицького (вулиця Устияновича, 10) для дітей пройде інтерактивний літературно-мистецький проект «Образ кота в літературі та графіці».

Кіт Музею Леопольда Левицького
Кіт Музею Леопольда Левицького

У межах заходу відбудеться зустріч із відомою львівською письменницею Галиною Вдовиченко – авторкою однієї з улюблених дитячих книг сучасності «36 і 6 котів». У цікавій інтерактивній формі діти зможуть познайомитися з героями цієї казкової повісті, поринути в їхній дивовижний пригодницький світ, пізнати літературні та мистецькі «таємниці». Також в експозиції музею маленькі відвідувачі відкриють для себе чудові образи «графічних» котиків, які так часто ставали персонажами гравюр Леопольда Левицького.

Письменниця Галиною Вдовиченко - авторка книги «36 і 6 котів»
Письменниця Галиною Вдовиченко – авторка книги «36 і 6 котів»

Програма проекту пропонує учасникам творчі завдання з літератури та мистецтва: імпровізовані веселі сценки, ілюстровані кросворди, пошукові й командні ігри, під час яких діти спробують себе в ролі письменників і художників.

Ілюстрація до книги «36 і 6 котів»
Ілюстрація до книги «36 і 6 котів»

На завершення заняття кожен охочий зможе виготовити тематичну композицію «Графічний кіт» у техніці лінориту (гравюра на лінолеумі) з кліше-копії Леопольда Левицького на старому друкарському пресі, яким свого часу користувався і сам митець.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.