Новий львівський гурт «ED’ANGE» презентував першу пісню (відео)

505
Гурт «ED’ANGE»
Гурт «ED’ANGE»

Гурт “МалДіви” розпався. «Відтепер все буде по іншому»  – розповіли Софія та Каріна. Дівчата створили новий гурт “ED’ANGE”. 

“Ми зрозуміли, що виросли, потрібно або розбігатися, або займатися музикою на іншому, серйознішому рівні. Саме тому, ми зібралися і вирішили створити щось нове, спочатку, але з великим досвідом попередніх успіхів. Зараз ми активно збираємо команду, бо розуміємо, що без неї ніяк. Ми відчуваємо, що хочемо іти вперед і займатися найулюбленішою справою. Нас вабить столиця, найкрутіші премії і події нашої країни – і ми вже думаємо про переїзд до Києва” – розповідають учасниці дуету.

Гурт «ED’ANGE»
Гурт «ED’ANGE»

Першим синглом новоствореного гурту став дебютний сингл “Параноя”.

Параноя – пісня про стан, який ми відчуваємо сьогодні, коли знаходимось на відстані від коханої людини. Інколи, коли близька людина далеко від нас і ми не можемо бути разом нас накриває Параноя. Відчуття підсвідоме і не кероване, яке неможливо зрозуміти, але відчували майже всі.

У нашому житті існує безліч різних прикладів, котрі підтверджують, що кохання до нестями все ж таки живе у деяких людських серцях. Таке кохання як параноя – і ти ніколи не знаєш, чи це подарунок долі, чи справжнє випробування.

Гурт «ED’ANGE»
Гурт «ED’ANGE»

Справжнє кохання як параноя, як нав’язлива ідея. Коли ти закоханий, нічого не можеш з цим зробити. Постійно і в голові, і в серці одна людина. Коли ти закоханий, стає важливим лише одне почуття, хочеться постійно бути поряд, бачити, чути, відчувати свою другу половинку.

Автор слів і музики пісні «Параноя»- Шарф Володимир.

Гурт вже відзняв кліп на пісню «Параноя». Відео дуже актуальне в сучасному суспільстві, і всі побачать події зі свого життя та ізоляцію від суспільства.

Ольга МАКСИМ’ЯК

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.