Новий львівський гурт «ED’ANGE» презентував першу пісню (відео)

1297
Гурт «ED’ANGE»
Гурт «ED’ANGE»

Гурт “МалДіви” розпався. «Відтепер все буде по іншому»  – розповіли Софія та Каріна. Дівчата створили новий гурт “ED’ANGE”. 

“Ми зрозуміли, що виросли, потрібно або розбігатися, або займатися музикою на іншому, серйознішому рівні. Саме тому, ми зібралися і вирішили створити щось нове, спочатку, але з великим досвідом попередніх успіхів. Зараз ми активно збираємо команду, бо розуміємо, що без неї ніяк. Ми відчуваємо, що хочемо іти вперед і займатися найулюбленішою справою. Нас вабить столиця, найкрутіші премії і події нашої країни – і ми вже думаємо про переїзд до Києва” – розповідають учасниці дуету.

Гурт «ED’ANGE»
Гурт «ED’ANGE»

Першим синглом новоствореного гурту став дебютний сингл “Параноя”.

Параноя – пісня про стан, який ми відчуваємо сьогодні, коли знаходимось на відстані від коханої людини. Інколи, коли близька людина далеко від нас і ми не можемо бути разом нас накриває Параноя. Відчуття підсвідоме і не кероване, яке неможливо зрозуміти, але відчували майже всі.

У нашому житті існує безліч різних прикладів, котрі підтверджують, що кохання до нестями все ж таки живе у деяких людських серцях. Таке кохання як параноя – і ти ніколи не знаєш, чи це подарунок долі, чи справжнє випробування.

Гурт «ED’ANGE»
Гурт «ED’ANGE»

Справжнє кохання як параноя, як нав’язлива ідея. Коли ти закоханий, нічого не можеш з цим зробити. Постійно і в голові, і в серці одна людина. Коли ти закоханий, стає важливим лише одне почуття, хочеться постійно бути поряд, бачити, чути, відчувати свою другу половинку.

Автор слів і музики пісні «Параноя»- Шарф Володимир.

https://youtu.be/zQcf_DgGlfo

Гурт вже відзняв кліп на пісню «Параноя». Відео дуже актуальне в сучасному суспільстві, і всі побачать події зі свого життя та ізоляцію від суспільства.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.