«Новорічна феєрія 2014-2015» і її казкові майстер-класи (відео)

622
«Новорічна феєрія 2014-2015» і її казкові майстер-класи

Новий рік родом з дитинства, адже саме в цю щасливу пору найбільше радості приносить ялинка у домі, різнокольорові  ялинкові прикраси, адже саме в цей період нашого життя ми жиро віримо у казку і в цю ніч чекаємо якогось дива.

І тому наші публікації в 2015 році розпочинаються з казки, а саме з ляльково-живописної виставки «Новорічна феєрія 2014-2015», яка триває у Львові з 18 грудня до 18 січня, де відомі майстри авторської ляльки проводять низку унікальних майстер-класів.

У програмі – різноманітні майстер-шоу та лекції від українських майстринь Марії Майхрук, Ольги Черних, Юлії Герасимато, Надії Сіверс, Олени Цілуйко, Катерини Кирилової, Лани Малкової-Мостової.

Під час майстер-класів усі охочі дізнаються про особливості виготовлення лялькового личка, яке може стати прикрасою для новорічної ялинки, про нюанси динаміки та руху в ляльковій композиції, ознайомляться з технікою валяної іграшки та пап’є-маше. Окрім того, організатори розкажуть відвідувачам невідомі історичні факти про виготовлення авторської ляльки.

3 січня – лекція «Текстильна лялька» від Ольги Черних.
4 січня – лекція «Динаміка та рух у ляльковій композиції» від Юлії Герасимато.
10 січня – майстер-клас «Від слова до народження» від Надії Сіверс, яка поділиться авторськими напрацюваннями в техніці валяної іграшки.
11 січня – майстер-клас «Іграшка із пап’є-маше: Жабка» від  Олени Цілуйко.
17 січня – дискусія-обговорення «Найцікавіші лялькові імена-відкриття 2014 року» за участю Катерини Кирилової.
18 січня – майстер-клас від Лани Малкової-Мостової, яка розкаже про «Інші ляльки», які створюють із найнесподіваніших матеріалів.

Майстер-шоу та лекції відбуватимуться в культурно-мистецькому центрі «Artefact Gallery» о 16: 00 за адресою: м. Львів, вул. Левицького, 17.

А проілюструвати  «Новорічну феєрію 2014-2015» ми хочемо  майстер-класом «Ліпка лялькового обличчя із полімерної глини» від Марії Майхрук.

Фото Софія Форостина

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.