«Новорічна феєрія 2014-2015» і її казкові майстер-класи (відео)

858
«Новорічна феєрія 2014-2015» і її казкові майстер-класи

Новий рік родом з дитинства, адже саме в цю щасливу пору найбільше радості приносить ялинка у домі, різнокольорові  ялинкові прикраси, адже саме в цей період нашого життя ми жиро віримо у казку і в цю ніч чекаємо якогось дива.

І тому наші публікації в 2015 році розпочинаються з казки, а саме з ляльково-живописної виставки «Новорічна феєрія 2014-2015», яка триває у Львові з 18 грудня до 18 січня, де відомі майстри авторської ляльки проводять низку унікальних майстер-класів.

У програмі – різноманітні майстер-шоу та лекції від українських майстринь Марії Майхрук, Ольги Черних, Юлії Герасимато, Надії Сіверс, Олени Цілуйко, Катерини Кирилової, Лани Малкової-Мостової.

Під час майстер-класів усі охочі дізнаються про особливості виготовлення лялькового личка, яке може стати прикрасою для новорічної ялинки, про нюанси динаміки та руху в ляльковій композиції, ознайомляться з технікою валяної іграшки та пап’є-маше. Окрім того, організатори розкажуть відвідувачам невідомі історичні факти про виготовлення авторської ляльки.

3 січня – лекція «Текстильна лялька» від Ольги Черних.
4 січня – лекція «Динаміка та рух у ляльковій композиції» від Юлії Герасимато.
10 січня – майстер-клас «Від слова до народження» від Надії Сіверс, яка поділиться авторськими напрацюваннями в техніці валяної іграшки.
11 січня – майстер-клас «Іграшка із пап’є-маше: Жабка» від  Олени Цілуйко.
17 січня – дискусія-обговорення «Найцікавіші лялькові імена-відкриття 2014 року» за участю Катерини Кирилової.
18 січня – майстер-клас від Лани Малкової-Мостової, яка розкаже про «Інші ляльки», які створюють із найнесподіваніших матеріалів.

Майстер-шоу та лекції відбуватимуться в культурно-мистецькому центрі «Artefact Gallery» о 16: 00 за адресою: м. Львів, вул. Левицького, 17.

А проілюструвати  «Новорічну феєрію 2014-2015» ми хочемо  майстер-класом «Ліпка лялькового обличчя із полімерної глини» від Марії Майхрук.

Фото Софія Форостина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.