Нове ім’я у музичному бізнесі – гурт “MOLODI” про челендж для слухачів в соцмережах та прем’єру пісні “Сонце” (відео)

764
Гурт “MOLODI”
Гурт “MOLODI”

Українська музика за складних та не легких умов сьогодення поступово оновлюється та починає яскраво експериментувати. Ми стаємо свідками народження потужної музичної тенденції, де музиканти зараз є частиною культурно-суспільного фронту та активно включаються до волонтерської діяльності.

Гурт “MOLODI” – це нове й потужне віяння незалежної музики України, ентузіасти, які щиро горять спільною справою і творять нову українську музику.

Учасники гурту вирішили, показати свою творчість спершу в соцмережах, у вигляді коротких відео. Аудиторія сприйняла пісні тисячними переглядами відео.

Саме тому Кирило та Іван вирішили не зволікати, а робити прем’єру пісні “Сонце”.

“Цей трек про те, що війна вкрала наше щасливе літо, але ніхто не може забрати наші мрії, – зазначають хлопці. – Ми хочемо, щоб кожен згадав, яким літо має бути у мирний час. Довгі літні розмови, романтичні історії, прогулянки теплими літніми ночами під зорями – це те, що залишилося у наших спогадах мирного часу, які ми бережемо”.

Музиканти трохи привідкрили завісу про що будуть наступні треки.

Другим пронизливим треком став “Дощ”.

Учасник гурту Кіріл зазначає: “Моя мама довго була в окупації в Маріуполі. Я зустрівся із нею вже у другій половині березня. Ми провели разом 2 тижні на Західній Україні. Але змушені були знову розлучитися надовго. Це моя найближча людина. Мій настрій підкріпив дощ за вікном. Коли я грав на вулиці, у мене народився мотив приспіву. І на цей мотив народилися слова”.

Останнім став сніппет на третю пісню “Біль”.

З самого початку трагічних подій учасники гурту знаходилися в різних куточках України, мандрували різними шляхами нашої країни.

Але, зустрівшись у Львові, Кирило та Іван зрозуміли, що настав час саме для цього треку.

Музиканти говорять: “Мелодія народилася у саму темну годину ночі, у хостелі, і вилилося в те, що було близьким всім українцям на той час. Це внутрішній стан, той самий нелегкий момент невизначеності, що був у серцях всіх. І саме це дало можливість нам створити унікальний контраст між танцювальним мотивом і складними словами-відчуттями”.

Зараз музиканти активно готують сольний альбом, та вже встигли подати заявку на Нацвідбір конкурсу “Євробачення-2023”.

Трек “СОНЦЕ”  доступний для прослуховування та завантаження на всіх цифрових майданчиках.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.