Ніч в музеї Олекси Новаківського, або концерт від гурту “Троє Зілля” (відео)

513
Ніч в музеї Олекси Новаківського, або концерт від гурту "Троє Зілля"

5-6 грудня Художньо-меморіальний музеї Олекси Новаківського, що розташований в творчій оселі художника (вул. Листопадового Чину, 11), вперше приєднався до фестивалю “Ніч у Львові”, котрий цього разу проходив у місті уже вдесяте.

Вечір 5 грудня умовно можна було поділити  на дві тематичні частини. В першій на відвідувачів чекала тематична екскурсія “Сакральна тематика у творчості Олекси Новаківського”, яку блискуче провів молодший науковий співробітник Художньо-меморіального музею Олекси Новаківського Олександр Шейко.

Друга частина вечора повністю належала гурту “Троє Зілля”, котрі подарували відвідувачам неперевершений інтерактивний концерт з відомих українських народних та авторських пісень у власному аранжуванні.

На концерті гурту “Троє Зілля” кожен відчуває себе частиною виступу, тому, що гурт любить контактувати з публікою і найсміливіші можуть зіграти з гуртом на дрібній перкусії, підмугикати прості мотиви або й навіть проспівати всю пісню разом з музикантами.

Гурт «Троє Зілля» стартував у 2014 році у Львові і за перший рік музичного життя показав великий результат проїхавши туром 14-а найбільшими містами України, Польщі та Молдови та випустипивши альбом української музики «In Ukrainian» у співпраці з Школою української мови та культури.

У гурті всього лиш 3 людини, але у піснях ви можете почути бандуру, вокал, дарбуку, укулеле, клавіші, металофон, гармоніку, джембе, доллі, сопілку… досить багато як на трьох музикантів, правда ж?

Учасники гурту:
Анастасія Войтюк – вокал, бандура, малі інструменти
Станіслав Кириллов – різноманітна перкусія
Анна Войтюк – клавіші, малі інструменти

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.