Незабаром заньківчани посадять глядачів у нові крісла (відео)

926
Незабаром заньківчани посадять глядачів у нові крісла

Львів є Львів. Тут до всього підходять творчо, креативно, намагаючись залучити якомога більше уваги, глядачів і досягнути широкого резонансу. Якщо відбулося щось тихо — воно й не відбулося. Шанувальники акторського таланту заньківчан пильно стежать за тим, коли врешті в улюбленому театрі завершиться ремонт і вистави знову проходитимуть на рідній сцені, а не гостюватимуть по різних львівських театрах.

Генеральний директор театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк
Генеральний директор Театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк

Вчора, 2 жовтня 2017 року, в Театрі імені Марії Заньковецької презентували оновлений дизайн стільців, якими уже найближчим часом заповнять партер.

Ремонтні Роботи у фойє театру імені Марії Заньковецької
Ремонтні Роботи у фойє театру імені Марії Заньковецької

Директор театру Андрій Мацяк розповів, що всього для глядачів встановлять 780 нових стільців, які обійдуться у близько у 2 млн. грн. Відповідно ціна одного становить десь 2,5 тис. грн. “На жаль, нам не вистачає на повну заміну сидінь, тому просимо кожного не байдужого доєднатись до творення нового театру.

Оновлений дизайн стільців глядної зали театру імені Марії Заньковецької
Оновлений дизайн стільців глядної зали Театру імені Марії Заньковецької

“Стільці коштуватимуть трохи більше 2 млн. гривень. На сьогодні завдяки коштам Львівської обласної ради та ще одного доброчинця, котрий не хоче себе зараз називати, але він уже переказав на фабрику кошти за 100стільців. Та зараз нам бракує ще 1 млн. 200 тис. грн. Проте я переконаний, якщо звернутися до львів’ян, то вони готові будуть допомогти і  придбають стільці. Тим більше, що імена благодійників увіковічнемо на одній зі стел театру”, – розповів Андрій Мацяк.

Андрій Мацяк презентує оновлений дизайн стільців глядної зали театру імені Марії Заньковецької
Андрій Мацяк презентує оновлений дизайн стільців глядної зали Театру імені Марії Заньковецької

Також Андрій Олександрович розповів про перебіг ремонтних робіт у театрі та проанонсував зміни, які очікують на глядачів уже цього місяця.

Ремонтні Роботи у глядній залі театру імені Марії Заньковецької
Ремонтні Роботи у глядній залі Театру імені Марії Заньковецької

“Станом на сьогодні практично закінчені роботи в глядній залі, після чого до 10 жовтня в партері встановимо стільці, які зараз виготовляються на харківській фабриці. На повний зал ми зможемо поставити стільці до 20 жовтня. Приблизно до кінця листопада ще триватимуть ремонтні роботи, результат яких зможе зауважити глядач – це і нові двері, і нові санвузли та інше”, – зазначив пані Андрій.

Наталя ПАВЛИШИН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.