Невигадані кавові історії. Івона Лобан

561
Івона Лобан на сходинках каплиці Боїмів. Літо 2020 року. Фото з архіву Івони Лобан
Івона Лобан на сходинках каплиці Боїмів. Літо 2020 року. Фото з архіву Івони Лобан

Кожен з нас по своєму закоханий у Львів. І кожен з нас по своєму закоханий у його неповторний кавовий аромат. Адже кава вже давно стала ароматною візитівкою нашого міста. А Торгова  Марка Кава старого Львова вже тривалий час є партнером недільних кавових історій.

Сьогодні, за філіжанкою ранкової недільної кави,  свою історію розкаже для всіх відома модельєрка, громадська діячка та менеджерка культурних проектів Івона Лобан.

Львів і кава поняття нероздільні… Яка б не планувалась зустріч, чи ділова, чи романтична-звучить завжди однаково «зустрінемось на каві». Це настільки ввійшло в звичку мешканців і гостей міста, що складно було собі уявити Львів без цієї традиції, без цього аромату, який своєю магією запрошує всіх навколо до дегустації і спілкування.

Львів на карантині. Літо 2020 року. Фото з архіву Івони Лобан
Львів на карантині. Літо 2020 року. Фото з архіву Івони Лобан

Але те, що складно уявити, ще не означає-що це не може відбутись. Деколи ми опиняємось в самих найфантастичніших ситуаціях. Хто б міг подумати, що настане такий час, коли весь світ буде в полоні пандемії. Коли всі будуть на ізоляції, і все буде зачинено. Пустий і безлюдний Львів, і тільки золотиста повітряна кулька, яка зачепилась на дереві на площі Ринок своїм шурхотом нагадує,що тут колись було активне життя.

Найважче мені давалось усвідомлення, що ми не можемо ні з ким зустрічатись, ні з родиною, ні з друзями. А зустрічі асоціюються з філіжанкою запашної кави…. І тут одна з найкращих кав’ярень « Світ кави» починає продавати каву на виніс! І цей момент, коли ти можеш відчути аромат на вулиці рідного міста, і навіть не потрібно було в ту хвилину столиків, просто сісти на сходах каплички Боїмів і насолоджуватись улюбленим смаком під весняним сонцем такого незвично пустого міста.

І ця мить закарбувалась у знимці, яка потім потрапила на міжнародну виставку «Місто VS карантин» в якій брали участь більше 70 країн світу, організатори Олександр і Дарина Балабаї. Ми щасливі,що світ вертається до звичного ритму життя,а ми за цей час навчились цінувати прості речі,і одна з них,яка робить наше життя щасливим,це зустрічі на каві в центрі Львова. А смак і запах цієї кави в паперовому горнятку в моїй пам’яті залишиться назавжди. І це відчуття – повертається кавовий аромат – починається життя!

Івона ЛОБАН

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.