Невідомі спогади Романа Іваничука (відео)

1108
Роман Іванович Іваничук
Роман Іванович Іваничук

Вже завтра, 17 вересня 2017 року, ми пом’янемо українського письменника, громадського діяча, одного з організаторів Товариства української мови ім. Шевченка, Народного Руху України, члена Спілки письменників України, народного депутата України І-го скликання, заслуженого працівника культури України Романа Іваничука зі сумної нагоди перших роковин смерті

Роман Іванович Іваничук
Роман Іванович Іваничук

Готуючись до цієї сумної дати, у відеоархівах ресурсу “Фотографії старого Львова” ми віднайшли одні з останніх спогадів Романа Івановича.  Знімалися вони приблизно за рік до смерті для іншого проекту, а саме в контексті дружби Романа Іваничука та Еммануїла Миська.  Розмову вела Роксоляна Мисько-Пасічник, донька Еммануїла Петровича Миська.

Роман Іванович Іваничук та Роксоляна Мисько-Пасічник
Роман Іванович Іваничук та Роксоляна Мисько-Пасічник

Ми довго думали чи виставляти це відео і, якщо так – то як монтувати і що вирізати. Але, врешті-решт, вирішили подати цілий незмонтований матеріал, оскільки він видався нам дуже цікавим і самодостатнім.

Сподіваємось, що переглянувши це відео, ви дізналися щось нове про чудового письменника, знаного громадського діяча і просто хорошу людину Романа Івановича Іваничука. Нехай земля йому буде пухом.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.