Невідомі спогади Романа Іваничука (відео)

878
Роман Іванович Іваничук
Роман Іванович Іваничук

Вже завтра, 17 вересня 2017 року, ми пом’янемо українського письменника, громадського діяча, одного з організаторів Товариства української мови ім. Шевченка, Народного Руху України, члена Спілки письменників України, народного депутата України І-го скликання, заслуженого працівника культури України Романа Іваничука зі сумної нагоди перших роковин смерті

Роман Іванович Іваничук
Роман Іванович Іваничук

Готуючись до цієї сумної дати, у відеоархівах ресурсу “Фотографії старого Львова” ми віднайшли одні з останніх спогадів Романа Івановича.  Знімалися вони приблизно за рік до смерті для іншого проекту, а саме в контексті дружби Романа Іваничука та Еммануїла Миська.  Розмову вела Роксоляна Мисько-Пасічник, донька Еммануїла Петровича Миська.

Роман Іванович Іваничук та Роксоляна Мисько-Пасічник
Роман Іванович Іваничук та Роксоляна Мисько-Пасічник

Ми довго думали чи виставляти це відео і, якщо так – то як монтувати і що вирізати. Але, врешті-решт, вирішили подати цілий незмонтований матеріал, оскільки він видався нам дуже цікавим і самодостатнім.

Сподіваємось, що переглянувши це відео, ви дізналися щось нове про чудового письменника, знаного громадського діяча і просто хорошу людину Романа Івановича Іваничука. Нехай земля йому буде пухом.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.