Недільний кулінарний ранок, або як готувати коктейль Бандера смузі

10726
Коктейль Бандера смузі
Коктейль Бандера смузі

Кожен порядний львів’янин щонеділі, після відвідин церкви, костелу,  синагоги чи мечеті, любить поласувати філіжанкою гарної кави. Війна – це не привіт від неї відмовитись, а, швидше урізноманітнити кулінарні уподобання.

Нині, разом з нашим незмінним партнером Торговою Маркою Кава Старого Львова, поділимося з вами трендовим рецептом коктейлю Бандера смузі.

Що потрібно щоб приготувати коктейль Бандера смузі?

Скляна пляшка об’ємом 0,5 або 0,7 літра. Краще використовувати пляшки з тонкими стінками, такі легше розбиваються (це необхідно, аби коктейль спрацював). Добре підходять пляшки від горілки радянського типу, гірше – пляшки від вина чи пива. Ще для виготовлення коктейлю треба бензин та груба смужка ганчірки довжиною від 20 до 35 см (тканина має бути не синтетична – щоб горіла).

Щоб коктейль був більш дієвим і горів довше, туди можна додати ацетон, пінопласт або моторне мастило.

Коктейль Бандера смузі
Коктейль Бандера смузі

Як приготувати коктейль Бандера смузі?

Найпростіший спосіб приготувати «коктейль Молотова» – це наповнити скляну пляшку бензином на третину (можна і наполовину, але у жодному разі не повністю). Ганчірку треба запхати у пляшку так, щоб половина залишилася назовні – це буде гніт, який треба просочити бензином.

Далі треба зробити корок з іншої ганчірки (можна взяти жіночий тампон) і міцно закоркувати нею шийку пляшки, щоб бензин не випарився і не розлився. Можна зафіксувати це все скотчем.

Ось і все, найпростіша версія «коктейлю Молотова» готова – точніше «коктейлю для Молотова», як називали це фіни, які і придумали цей рецепт під час радянсько-фінської війни.

Пам’ятайте про техніку безпеки з легкозаймистими матеріалами. Випари бензину та ацетону небезпечні для здоров’я, тому робити «коктейлі» бажано на відкритому повітрі.

Схема приготування коктейлю Бандера смузі
Схема приготування коктейлю Бандера смузі

Складніший спосіб – зробити так званий напалм. Такий коктейль довше горить, бо запалювальна суміш прилипає до об’єкту, в який влучила пляшка.

Змішайте у посудині 100 мл ацетону, туди роздрібніть та киньте пінопласт, добре його розчиніть, доки не утвориться густа суміш, схожа на сироп. Влийте суміш в пляшку, туди ж у співвідношенні 1:1 додати бензин. Після цього вставити у пляшку ганчірку, зовнішню частину якої також треба змочити в отриманій суміші. Замість пінопласту та ацетону можна додати машинне масло у співвідношенні одна частина масла на дві частини бензину. Пам’ятайте, що заповнювати треба не більше 2/3 пляшки – це потрібно для накопичення випарів.

Термін придатності Бандера смузі до 24 годин, з кожною годиною якість коктейлю зменшується. Тому готувати його бажано безпосередньо перед частуванням гостей, які на під’їзді.

Правила етикету, або як подають гостям коктейль Бандера смузі

Тримаючи пляшку, обережно підпалити гніт (тканину, яка знаходиться назовні пляшки). Кидати коктейль потрібно, коли танк на достатній відстані, аби точно потрапити в ціль. Щоб осліпити російський танк, треба вразити коктейлем Бандера смузі його оптичні прилади та оглядову щілину. Для ураження двигуна необхідно потрапити у вентиляційні решітки позаду від башти танку. Для цього кидати коктейль потрібно збоку або позаду танка.

Схема ефективного ураження танка
Схема ефективного ураження танка

До слова, гусениці танка можна вивести з ладу, якщо у них запхати важкий металевий предмет наприклад рейку чи обрізок труби.

Техніка безпеки при використанні коктейлю Бандера смузі

Запам’ятайте! Коли робите коктейль, поблизу не повинно бути відкритого вогню, у тому числі цигарок. Випари бензину й ацетону небезпечні для здоров’я, тому робити його бажано на відкритому повітрі.

Отож, вдалого вам недільного ранку, дорогі львів’яни.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

2 КОМЕНТАРІ

  1. Для особливо витончених поціновувачів смуззі “Бандера” – можна додавати в суміш алюмінієву пудру (суха фарба сєрєбрянка). Це дозволить з більшою вірогідністю відчути букет ароматів палених свинособак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.