Не стало мами Кузьми Скрябіна

339
Ольга Михайлівна Кузьменко

“Сьогодні, пішла з життя мама Кузьми, Ольга Михайлівна! Вона так і не побачила обіцяний сквер “Місця щасливих людей” у Львові”, – про це на сторінці у фейсбук написав журналіст Андрій Маринюк.

Нагадаємо, Ольга Михайлівна Кузьменко народилася 23 квітня 1947 року в селі Сіде Самбірського району Львівської области України.

Закінчила Дрогобицький інститут музичного мистецтва, навчаючись в інституті, їздила по селах з магнітофоном і записувала народні пісні, прислів’я, створила дитячий колектив — діти співали народні та обрядові пісні. Працювала викладачкою гри на фортепіано в музичній школі.

У 1981 році з чоловіком-інженером Віктором Кузьменком і сином Андрієм оселилися у місті Новояворівськ Яворівського району, де вона працювала вчителькою Новояворівської музичної школи. Згодом з чоловіком переїхали у селище Брюховичі.

Ольга Михайлівна Кузьменко авторка трьох книг про свого сина Андрія: “Моя дорога птаха. Мамина книжка” (2015), “Група «Скрябін» та друзі по сцені” (2016), “Колискова для Андрійка (2018)”.

У 2012 році Андрій Кузьменко написав пісню «Мам», присвячену матері.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.