Не стало головного режисера Львівського театру ляльок Володимира Підцерковного

450
Володимир Підцерковний
Сьогодні, 28 січня, не стало головного режисера Львівського театру ляльок Володимира Підцерковного. Про це повідомляють на фейсбук сторінці театру.
«Із сумом повідомляємо, що сьогодні вночі відійшов у вічність головний режисер театру Володимир Євгенійович Підцерковний. Світла пам’ять!», – йдеться у повідомленні.
Довідка:
Володимир Євгенійович Підцерковний приєднався до команди театру 2017-го року на посаду головного режисера. Пан Володимир навчався у Київському державному інституті культури ім. О. Корнійчука, а згодом у Рівненському державному інституті культури на режисерському відділенні.
У 2008-му році закінчив Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв , інститут післядипломної освіти, курс – особливості організації та управління діяльності театрів у сучасних умовах.
У 1975 – отримав посаду завідувача клубом у селі Переросля, Рівненської області, аж доки не пішов до армії.
З 1977-го по 1978-й – був актором Рівненського обласного театру ляльок, у 1991-му році почав працювати художнім керівником Центру дозвілля «Шлях» у м. Рівне. 1996 – режисер-постановник Рівненського обласного театру ляльок.
У 1998 – отримує посаду головного режисера Рівненського обласного театру ляльок, де працює по 2003-й рік.
З 2003-го по 2017-й – працював головним режисером Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки.
За час роботи в театрах Володимир Євгенійович створив понад сорок вистав для дітей, юнацтва та дорослих, котрі і досі живуть на сценах театрів країни. Низка поставлених ним вистав брала участь у численних вітчизняних та міжнародних фестивалях, зокрема у Білорусі, Литві, Молдові, Польщі, де отримували як спеціальні, так і головні нагороди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.