Не стало фотографа Спілки офіцерів України Юрія Беглярова

730
Юрій Бегляров
фото з Facebook-сторінки Юрія Беглярова

У суботу, 22 січня, на 73-му році життя помер фотограф Спілки офіцерів України, член медіагрупи ЛОО СОУ підполковник у відставці, поет і режисер Юрій Бегляров. Про смерть фотографа на своїй Facebook-сторінці повідомив львовознавець Ілько Лемко.

«Сьогодні о 4 годині ранку в День Соборності України на 73 році життя відійшов у вічність автор відеокліпу Супер Вуйків про українську соборність «Твоя Україна» Юрій Бегляров. Людина неймовірної доброти, розуму і українського патріотизму. Ветеран українського війська, фотограф, верстальник, дизайнер, автор відеофільмів. Юра приїхав до Львова з Ужгорода, але став таким львів’янином, що й серед корінних львів’ян годі відшукати. Людина надзвичайно близька до Святого Саду, Супер Вуйків і Вірменки, наш вірний і чуйний товариш. Направду таких чудових людей в нашому сучасному світі дуже й дуже мало. Спочивай з Богом, Юрчику, а твої чудові світлини, відео і книжки залишаться для нас і наших нащадків», – написав Ілько Лемко.

Юрій Бегляров понад 40 років займався фотографією, брав участь у виставках. Він є співавтором книжки «1243 вулиці Львова» разом із Ільком Лемком та Володимиром Михаликом. Від заснування був членом Спілки офіцерів України.

Інформацію про  чин похорону буде повідомлено згодом.

Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям та близьким Юрія Беглярова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.