НЕ МАЛА: «трушні гуцули» T.HUTSULS презентують пісню-протест (відео)

254
T.HUTSULS
T.HUTSULS

«Не мала» – четвертий сингл молодого колоритного гурту із прикарпатського міста Коломия T.HUTSULS (три попередні – «Нічна» (2021), «Хвилями» (2022), «Сум вівчара» (2022). Кожна із цих пісень, а також відео до них, уже полюбилися меломанам. Тепер черга вибухової пісенної новинки від «правдивих гуцулів» завойовувати серця слухачів. 

«Не мала» – пісня-протест молодої дівчини, яка відмовляється жити за умовностями та стереотипами суспільства. Вона прагне вільного вибору. Вона хоче бути собою. Протест, який оживає у новій пісні T.HUTSULS «Не мала», добре знайомий кожній дівчині-підлітку, яка не хоче, щоб інші диктували їй, як жити, і підлаштовували під свій життєвий шлях. Від імені мільйонів таких «не малих» драйвовий гурт із Коломиї висловлює у пісні супротив суспільству, яке впливає на тебе, твій настрій, рішучість і навіть мрії.

– Мої батьки завжди підтримували мене в моїх мріях та починаннях, – каже вокалістка T.HUTSULS, авторка слів та музики синглу «Не мала» Алекса Цимбал. – І акцентували на тому, що все у житті можливо. Головне – прагнути цього по-справжньому і знати, що це те, чого ти дійсно хочеш. Так і наша «Не мала» – вона не намагається справити враження на інших, виділяючись своєю експресивністю. Вона точно знає, хто вона, любить себе справжню, насолоджується тим, що має, і проживає власну історію, яку творить сама.

Треком «Не мала» T.HUTSULS хочуть зламати стереотипи і дещо відійти від традиційності. І вже звично для своєї музичної творчості – показати, що гуцульська культура вибухова, доволі неочікувана у своїх проявах і може бути різнобічною. Це одна зі сторінок індивідуальності T.HUTSULS, їхня особливість.

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.