Назви-привиди вулиці Коперника (відео)

1733
Іванна Гонак та Ксенія Бородін під час лекції
Іванна Гонак та Ксенія Бородін під час лекції "Назви-привиди вулиці Коперника"

В четвер, 29 березня 2018 року, в книгарніі “Є”  (просп. Свободи, 7) відбулась лекція львовознавиць Ксенії Бородін та Іванни Гонак під інтригуючою назвою “Назви-привиди вулиці Коперника”.

Чи пробували ви колись читати історію Львова зі стін? Які таємниці бережуть у собі знаки часу: таблички, маркування, вуличні та номерні вказівники. Лекторки повернули відвідувачів лекції у Львів, якого більше не існує, оживили історії про палаци, магазини, та житлові будинки, розкали про вікна, балкони, ліхтарі і навіть про стоматологів та Мальвіну. І все це під патронатом Коперника. Що приховує вулиця, які майже півтори сотні років розповідали авторки шестисерійного путівника “Львів по-польськи”.

Ксенія Бородін – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології Українського католицького університету, викладач Школи української мови і культури для іноземців.

Іванна Гонак – кандидат економічних наук, завідувач кафедри менеджменту туризму Прикарпатського інституту МАУП, краєзнавиця.

Вулиця Копе́рника — одна із центральних вулиць Львова, знаходиться у Галицькому районі міста. Починається від проспекту Свободи, а закінчується біля підніжжя Познанського (Пелчинського) пагорбу Цитаделі, на перетині вулиць: Дмитра Вітовського, Героїв Майдану та Андрія Сахарова. Вулиця Коперника паралельна до вулиці Петра Дорошенка.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.