Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького розпочав реалізацію проекту навчальної гри “Створи Ікону”!

409
Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького розпочав реалізацію проекту навчальної гри “Створи Ікону”!

Незабаром відвідувачі Національного музею імені Андрея Шептицького зможуть ознайомитися з пам’ятками давньоукраїнського мистецтва ХІІ-ХVIII ст. не лише споглядаючи їх у виставкових залах, але й пройти весь шлях написання ікони: від вибору дерев’яної основи до лакування готового виробу. За підтримки Українського культурного фонду в музеї стартує проект «Створи Ікону».

Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького володіє однією з найбільших збірок давньої української ікони не лише в Україні, а й у світі. Від дня заснування музей активно займається збереженням та популяризацією пам’яток сакральної давнини. На основі фондів музею створено багато освітньо-навчальних програм для школярів різної вікової категорії, що активно реалізовуються у формах тематичних екскурсій, майстер-класів, лекцій та музейних уроків.

НМЛ ім. А. Шептицького розуміє важливість ідеї розвитку інформаційних технологій у сфері музейної діяльності та культурної спадщини. Саме це спонукає спільноту музею до пошуку та впровадження нових методів поширення інформації про національні мистецькі пам’ятки, свіжих методик навчання для молодого покоління. Проект «Створи Ікону» стане першим кроком до модернізації інтерактивних засобів навчання в НМЛ та спробою впровадження нового зразка неформальної освіти у сфері збереження унікальної національної культури України.

Вже скоро гра буде доступною онлайн у мережі інтернет та для скачування в App Store і Google Play!

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.