“Нацфест” – порядок, сила, звитяга

278

Упродовж кількох днів у різних містах України відбувається „Нацфест“ — фестиваль, який, як кажуть його організатори, „показав силу та національний дух українського народу, і довів, що для нас немає нічого неможливого“.

Вже пройшли заходи у Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, а сьогодні, 25 лютого, — у Києві. У межах „Нацфесту“ відбуваються виставки військової зброї, майстер-класи зі самозахисту, конкурси, розіграші, діють️ тату-зони, викладачі різних українських вишів читають науково-пізнавальні лекції на історичну тематику, філософію, про зброярство та ще багато чого цікавого.

“Нацфест” у Дніпрі

У Львові 24 лютого, через об’єктивні обставини, фестиваль пройшов за скороченою програмою. Та про те, чим важливі такі заходи розповів керівник осередку Національної дружини Львівщини Андрій Брондар:

— Ідея нашого фестивалю — показати, хто ми і що робимо, донести, які наші переконання. Ми позиціонуємо себе, як тих, хто стежить за національним порядком у містах на вулицях. Зараз чимало спекуляцій довкола Національної дружити. На жаль, і ЗМІ спотворюють часто інформацію і показують нас у не найкращому світлі. А через такі заходи як „Нацфест“ хочемо стати ближчими до людей і дати зрозуміти, що робимо насправді та які наші ідеї.

“Нацфест” у Дніпрі

Кожна людина прагне кращого. На жаль, старше покоління втратили надію через низку подій. Та молодь — вірить у власні сили, тому й приходить до нас — сили, яка позиціонує себе з позиції правди і порядку. Та й узагалі, з нами є ті, хто дійсно хоче змінити ситуацію.

“Нацфест” у Дніпрі

Адже ми працюємо в конкретному полі, де ми бачимо проблематику, а її, на жаль, дуже багато, починаючи від різних незаконних ігрових закладів, наливайок, наркоманії, протиправної вуличної поведінки, нашестя ромів у нашому місті. Ми стараємося навести порядок, убезпечити наші вулиці, міста, країну.

“Нацфест”
“Нацфест”

Є поняття індивідуальної свідомості. Ті, хто шукають порядку, хто розуміє його важливість — знаходять можливості для цього. А ті, хто цього не хоче , то й не змусиш і їх важко перевчити, можливо, їм вигідний такий хаос чи безпорядок. У нас такі люди довго не затримуються, бо це чітка структура, правила, організаційна ієрархія і відповідальність. Більше того, жодної фінансової вигоди. Тож ті, хто думають, що до нас приходять через особисту вигоду — її нема. Хіба в тому, що людина, яка шукає порядку, знаходить його в нас.

Наталія ПАВЛИШИН

Світлини: Нацфест

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.