Наталія Радковець презентувала психологічний роман

540
Наталія Радковець презентувала психологічний роман

Чи справді дійсність краща за мрію? Про сутність цієї сентенції можна дізнатися із психологічного роману Наталії Радковець «Дійсність краща за мрію», який вийшов друком на початку 2024 року у видавництві «Сполом», місто Львів.

Книга про стосунки між чоловіком та жінкою, романтична, філософська й водночас пізнавальна. Читач порине у оповідь про дев’ятнадцятирічну Злату, яка через призму стосунків із юнаком, осмислює себе та помилки, яких припустилася на своєму життєвому шляху, Влада, героя із неоднозначними вчинками та Ярослава із його кризою підліткового віку. Проте, найцікавіші, найважливіші та найзагадковіші події розгортаються довкола Артура та Інни, чоловіка та жінки, з чималим життєвим досвідом. Зародження їхніх взаємин сповнене інтриги, яка розпалює уяву, історія їхніх попередніх стосунків проливає світло на пронизане випробуваннями минуле, електронні листи дають змогу пізнавати їхні характери, а спілкування поміж ними, гостро відчувати емоції героїв. Ба більше, буде нагода дізнатись що таїть у собі поглинальна озокеритова пастка, податися із героями до Австралії, довідатись про похований та сучасний Великий Бар’єрний риф, сланцевий газ та зародження нового океану. Кожен розділ роману розпочинається ілюстраціями, віршами або висловами, які становлять додаткову порцію насолоди, котра налаштовує читача на романтичний лад та наповнює позитивною енергією.

Один із віршів, яким розпочинається розділ книги:

Коли твої руки торкаються мого «Я»,
Знаєш, що я думаю у цю мить?
Як добре, що у нас є тіла…
І я можу відчувати дотик твоїх пальців,
Які торкаються моїх плечей, грудей, мого «Я».
Я відчуваю, які на смак твої губи, вони завжди солодкі,
Проте я ніколи достоту не можу розсмакувати, які ж вони?
Хочеться відчувати їх ще і ще.
Я давно знаю, що це кохання.
І усвідомлення цього факту спонукує мене думати ще і ще,
Як добре, що у нас є тіла,
Які всотують у себе чуттєву насолоду від кохання,
Яке випромінюють наші душі.

Книгу можна придбати на сайті авторки: http://mriiabook.com.ua , або замовити в Instagram: https://www.instagram.com/ Важливо  що 70% грошей з продажу книги йде на ЗСУ для Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Наталія Радковець – докторка геологічних наук, професорка, завідувачка відділу седиментології провінцій горючих копалин в Інституті геології і геохімії горючих копалин у м. Львові. Авторка понад тридцяти наукових статей, значна частина яких опублікована у найавторитетніших виданнях Європи та США. Основний науковий напрямок дослідниці  пов’язаний із нафтогазовою геологією низки країн Східної Європи, серед яких Україна, Польща, Естонія, Литва, Латвія, Молдова та Румунія.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.