“Наші на Полюсі”, або мандрівка на на Українську антарктичну станцію “Академік Вернадський”

376
"Наші на Полюсі", або мандрівка на на Українську антарктичну станцію "Академік Вернадський"

У вівторок, 25 жовтня 2022 року, о 16.00 в читальній залі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” ( вул. Професорська, 1) відбудеться віртуальна мандрівка на Українську антарктичну станцію «Академік Вернадський» розташовану на острові Галіндез архіпелагу Аргентинські острови біля Південного Полюсу.

Подія організована Українським Фотографічним Товариством (УФОТО) у співпраці з Центром порятунку культурної спадщини, Львівським Фотомузеєм та Науково-технічною бібліотекою НУ “Львівська політехніка”.

В програмі відкриття виставки фотографій “Наші на Полюсі” Сергія Глотова, який вже більше 6 місяців перебуває на українській антарктичній станції Академік Вернадський, у складі 27-ї української антарктичної експедиції, як біолог-зимівник. За цей час він вже зробив багато гарних світлин і хотів би розказати про Україну в Антарктиці.

Також запланований перегляд відеоролика про життя 27-ї української антарктичної експедиції, знятий спеціально до відкриття виставки.

Родзинкою, за сприятливих погодних умов, має стати онлайн екскурсія антарктичною станцією «Академік Вернадський». Будемо сподіватися, що погода нам сприятиме і ми, в реальному часі, побачимо як і де живуть українські полярники.

Вхід вільний. До та після лекції традиційно пригощає Кава Старого Львова.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.