Наші діти і внуки можуть не побачити того Львова, який для нас був рідним містом в якому ми виросли, – Іван Радковець

940

Активна громадськість Львова обурена тими руйнаціями історичної та мистецької частини Львова, які відбуваються останнім часом.  Митці, історики, львовознавці, науковці і просто небайдуже мешканці Львова стають на його захист. Видання Фотографії старого Львова звернулося до відомого львовознавця Івана Радковця з проханням дати оцінку ситуації в місті.

“Місто Львів. Місто, яке щодня ви бачите, яке оглядаєте і яке, на жаль , стоїть на шляху до повної руйнації. Вілла Михайла Терлецького, мозаїки Патика та ряд інших об’єктів, які на сьогоднішній день у нашому місті зникають. І в цей самий час жодних механізмів, жодної можливості вплинути на  те, щоб їх зберегти. Настає час, коли наші діти і внуки можуть не побачити того Львова, який для нас був рідним та близьким містом в якому ми виросли.

Будинок Терлецького на вулиці Сахарова, 52. Фото від 2 серпня 2019 року
Будинок Терлецького на вулиці Сахарова, 52. Фото від 2 серпня 2019 року

Тому можу хіба звернутись до львів’ян і просити об’єднуватись, громадитись та думати над тим як донести до наступних поколінь ту спадщину, яку не знищили дві світові війни”, – закликав Іван Радковець.

Вже стало очевидним, що міська влада не може зупинити руйнацію Львова. Можливо треба змінити її на ту, яка готова взяти на себе відповідальність за майбутнє міста?

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.