“Наша, рідна Україна москаля прогнала!»: JULIK присвятив пісню перемозі України  (відео)

555

Український шоумен Юлік в мережі опублікував нову пісню, ставши на музичну оборону нашої країни. Після тривалої паузи артист створив рядки у яких пророкує Україні перемогу у війні, яку підступно почала країна-агресор росія.

Фольклорні мотиви, використання сопілки та цимбалів яскраво передають самобутність українського народу, саме їх шоумен використав у цій пісні. JULIK взяв ідею з віднайденого ним раніше запису бабусі із Західної України.

«Цю пісню, я створив в нестандартних для мене умовах, вона про перебіг війни, яку росія почала проти України. Важко у такий час всім, і для того, щоб підняти бойовий дух, мужність та єдність нашої нації, я вирішив випустити її зараз. Українці – це народ, який знає за що бореться, а боротьба з добрими намірами захистити себе – завжди має щасливий кінець», – прокоментував артист

Український шоумен Юлік
Український шоумен Юлік

Ключова фраза пісні є у цих рядках: «На березі пташка заспівала – наша, рідна Україна москаля прогнала!». JULIK переконаний, що перемога України є беззаперечним фактом, який настане дуже швидко.

Текст пісні:

На березі зозуля кувала,
Ой тая зозуля, берези питала:
Чом на тобі березонько бруньки повсихали?
А береза відповіла – москалі напали

На березі зозуля кувала,
Ой тая зозуля, березі сказала:
Ой не плач ти березенько за нашу країну
Переможем, відбудуєм нашу Батьківщину

На березі пташка заспівала,
Наша, рідна Україна москаля прогнала!

“Зозуля” візуалізована спільними зусиллями  “BNProduction” та «Patriot rental». У кліпі передана нинішня ситуація в Україні, у час коли російський окупант ступив на українську землю. Проте, ЗСУ та український народ мужньо показує на що здатний та дає гідну відсіч ворогам.

Основний посил пісні та кліпу – єдність і цілісність незламного, українського народу. «Зозуля» є піснею перемоги, слави та гордості за Україну.

Кошти отримані від дистриб’юції пісні та кліпу JULIK передасть на потреби ЗСУ та тим, кому ці кошти будуть потрібні найбільше.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.